Güller Ülkesi Damascena

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Güller Ülkesi Damascena Filmin Yönetmeni: Todor Anastasov, Alexander Smolyanov

Filmin Oyuncuları:

Filmin Türü: Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 31 Ocak2020

Filmin Süresi : 2 saat 16 dakika

Güller Ülkesi Damascena Filmi konusu; Güller Ülkesi Damascena izle, 31 Ocak 2020 tarihinde vizyona girmesi beklenen Bulgaristan yapımı filmde, hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eden bir adamın hikayesi anlatılmaktadır. Techo, Bulgaristan’da en büyük gülyağı üreticilerinden birisidir. Techo, Bulgaristan’ın komünizm ile yönetildiği bir dönemde büyümüş, yerel bir gül fabrikasında teknoloji uzmanı pozisyonunda çalışmaktadır. Komünizm sisteminin çökmesi ile birlikte insanlar özel mülkiyet edinme hakkına sahip olunca Techo, gül yağı damıtma tesisi kurar. Ülkede yaşanan siyasi gelişmeler, dengelerin oturması, insanların hayatlarında köklü değişimlerin gerçekleşmesi Techo’nun da hayatını derinden etkilemektedir.

Techo, siyasi düzensizliklerin hüküm sürdüğü bu coğrafyada büyük çabalar gösterir ve dünyanın en önemli gül yağı üreticilerinden birisi olmayı sonunda başarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Snowpiercer Sezon Bölüm Fragmanı izle Türkçe Dublaj Altyazılı Full Hd Tek Parça
Snowpiercer 1. Sezon Netflix

Online film ve dizi izleme platformu olan Netflix yepyeni bir diziyi dijital platformuna ekliyor. Oscar ödüllü Parazit filminin yönetmeni Bong

Kapat
DMCA.com Protection Status