Grinin Elli Tonu – Fifty Shades Of Grey

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Grinin Elli Tonu – Fifty Shades Of Grey Filmin Yönetmeni: Sam Taylor – Johnson

Filmin Oyuncuları: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Jennifer Ehle

Filmin Türü: Dram, Erotik, Romantik

Filmin Vizyon Tarihi : 13 Şubat 2015

Filmin Süresi : 2 saat 5 dakika

Grinin Elli Tonu – Fifty Shades Of Grey Filmi konusu; Grinin Elli Tonu – Fifty Shades Of Grey izle, Anastasia Steele edebiyat fakültesinde öğrenim görmekte olan genç ve güzel bir bayandır. Aynı evi paylaşmakta olduğu arkadaşı çok zengin ve çekici bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj yapacaktır ancak hastalandığı için bu röportajı Anastasia’nin yapmasını rica eder. Anastasia başlangıçta bunu kabul etmez ama sonra arkadaşını kıramayacağı için kabul etmek zorunda kalır. Anastasia röportaj yapacağı iş adamını tanımamaktadır ve yaşlı birisi ile görüşeceğini sanmaktadır. Christian Grey’in iş yerine geldiğinde davranışları, hal ve hareketleri ile karşısında çok genç ve yakışıklı birisini bulmuştur. Anastasia, ilişkilerden uzak durmaya çalışan birisidir ama bu genç iş adamının büyüsüne kapılır.

Christian Grey hayatta her türlü zevki tatmış ve doyuma ulaşmış bir kişiliktir. Grey, kadınlarla olan ilişkilerinde ve cinsel yaşamında bazı sıra dışı zevklere sahiptir. Anastasia, Grey’in bu gizli noktalarını öğrendiği zaman nasıl bir tavır sergileyecektir? Grey’in göstermekte olduğu dehlizlere hiç düşünmeden dalmayı mı yoksa ondan uzaklaşmayı mı seçecektir? Aynı isimli kitaptan uyarlanan film gösterime girdiği andan itibaren büyük bir ilgi çekmiş ve milyonlarca insan tarafından izlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
vizyondaki filmler, vizyondakiler, vizyona girecek filmler, vizyon filmleri,
13 Mart 2020 Vizyona Girecek Filmler

13 Mart 2020 vizyona girecek filmler Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta birbirinden harika filmler vizyona girdi. 13 Mart 2020 Vizyona

Kapat
DMCA.com Protection Status