Grev

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Grev izle; Netflix Film Fragmanı Tanıtımı, Konusu, imdb Puanı, Özeti, Grev full Tek Parça izle detayları. Osman İmparatorluğu döneminde kötü çalışma koşullarına karşı birlikte direniş gösteren müslüman ve gayrimüslim kadınların hikayesini konu ediyor.

Grev film Hakkında

Grev filmi 29 Ekim 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Grev Dram türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Grev film yönetmeni koltuğunda Metin Yeğin otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Metin Yeğin, Meriç Üner tarafından kaleme almıştır. Grev film oyuncuları ise Itziar Ituño, Pelin Batu, Tansel Öngel gibi başarılı isimler süslemiştir. Grev IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Grev film konusu

Grev film; Grev, Osman İmparatorluğu döneminde kötü çalışma koşullarına karşı birlikte direniş gösteren müslüman ve gayrimüslim kadınların hikayesini konu ediyor. Farklı karakterler üzerinden kadınların gösterdikleri eşsiz direnişin anlatıldığı filmde, sufrajet nedeniyle başı belaya giren İngiliz Sarah, ülkesinden ayrılarak göz boyama bir evlilik yapıtğı eşcinsel eşi John’un yanına Bursa’ya gider. Düyun-u Umumiye’nin başı olan John da bu evlilik sayesinde kendisini gizler. Biri Rum diğeri ise Ermeni olan iki işçi lideri Sofia ve Zabel, işçilerin sözcüsüdür. Müslüman bir kadın olan Fatma ise güzelliği ile ön planda olan yeni işçidir. Saf bir Türkmen köylüsü olan Adam, gönlünü Fatma’ya kaptırır.

Grev film Fragmanı

Grev film Oyuncuları

Grev Film yönetmeni Metin Yeğin üstlendiği Grev oyuncu kadrosunda; Itziar Ituño, Pelin Batu, Tansel Öngel gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Itziar Ituño.
Pelin Batu.
Tansel Öngel.
Orhan Alkaya.
Nihan Aşıcı
Orçun Masatçı

Grev izle, Grev full izle, Grev tek parça izle, Grev film izle, Grev 720p izle, Grev 1080p izle, Grev eleştirisi yorumları, Grev konusu, Grev oyuncuları, Grev yönetmeni, Grev fragmanı, Grev imdb puanı, Grev Filmi nerede çekildi

DMCA.com Protection Status