Gönül Dağı 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Gönül Dağı 6. Bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Gönül Dağı 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Gönül Dağı 6. Bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Gönül Dağı 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı ? Gönül Dağı 6. Bölüm tek parça fragmanı full hd izle yeni son bölüm tüm heyecanı ile işte ayrıntılar. Gönül Dağı 6. Bölüm yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Gönül Dağı 6. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanında, son bölüm de olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Gönül Dağı 6. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. Gönül Dağı 6. Bölüm yeni bölümüyle 28 Kasım’da ekranlarda olacak. İşte, Gönül Dağı 6. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Gönül Dağı 6. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

HTML clipboard

Geçen bölüm de hatırlayacağınız gibi Dilek’ in kasabadan ayrılma zamanı gelince Taner ne yapacağını şaşırmış vaziyette onu durdurmanın bir yolunu bulmak zorunda olduğunu hissetmiştir. Dönül Dağına doğru sevdiği kızı kasabada tutabilmek için peşinden tehlikeli bir yolculuğa çıkmıştır.

Veysel ise kasaba da gizlenerek evine gitmeyip gizli gizli iş aramaya başlamıştır. İş arayışı serüveni babasıyla yüzleşmek durumunda bırakmıştır. Ramazan ise aşkı ve gururu arasında sıkışıp kalmıştır.

Gönül Dağı 6. Yeni Bölüm fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Zemheri Dizisi Fragmanı Full HD Tek Parça izle
Zemheri 5. Bölüm

Zemheri 5. Bölüm Fragmanı | Zemheri 5. Bölüm Full HD Tek Parça izle Zemheri 5. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Şubat

Kapat
DMCA.com Protection Status