Gönül Dağı 5. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Gönül Dağı 5. Bölüm izle! Gönül Dağı 5. Bölüm 21 Kasım 2020 fragmanı full hd tek parça izle

Gönül Dağı 5. Bölüm izle! TRT1 ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor. Gönül Dağı 5. Bölüm 21 Kasım 2020 fragmanı full hd tek parça izlemek için son bölümünü merakla bekliyor. Gönül Dağı 5. Bölümünde heyecan dorukta olacak! Peki ama Gönül Dağı 5. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Gönül Dağı 5. Bölüm tüm detayları!

Gönül Dağı geçen bölüm de neler oldu bir göz atalım. Dilek, Taner’in çocukluk aşkı olduğunu ve o zamandan bu zamana kendinisi sevdiğini öğrenmesi ile tüm duyguları alt üst olmuştur. Öte yandan ise Gönül Dağı’ nda ki işleri de bitmek üzeredir ve kısa bir süre sonra oradan ayrılacaktır. Taner bunu öğrendiğin de yapacak birşeyi kalmadığını düşünerek bu durumu kabullenmiştir.

Veysel, Ramazan ve Cemile; bu durumu kabullenemezler ve birşeyler yapmaları gerektiğini düşünerek harekete geçerler. Gönül Dağı’ ndaki çalışan iş makinelerinden en önemlisini bozarlar. Tabi ki makinenin çok acil olarak tamiri gerekmektedir. Bu durum için araştırmaya giren ekip tüm yolların Taner’ e çıkması ise ayrıca bir sürpriz olmuştur.

Taner ise makineyi yapıp sevdiğinin gitmesini hızlandırmış olacak etmezse Dilek kasabada kalmaya devam edecektir. Büyük ikilem arasında kalan Taner ne yapacağını şaşırmış durumdadır.

Gönül Dağı 5. Bölüm izle! Gönül Dağı 5. Bölüm 21 Kasım 2020 fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status