Gönül Dağı 4. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Gönül Dağı 4. Bölüm izle! Gönül Dağı 4. bölüm fragmanı full hd tek parça izle

Gönül Dağı 4. bölüm izle! TRT 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor. Gönül Dağı 4. bölüm fragmanı full hd tek parça izlemek için son bölümünü merakla bekliyor. Gönül Dağı’nın 4. bölümünde heyecan dorukta olacak! Peki ama Gönül Dağı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Gönül Dağı 4. bölüm tüm detayları!

Dilek, Taner’in kendisini çocukluğundan beri sevdiğini öğrenmesi ile kafası ve duyguları iyice karışmıştır. Gönül Dağı’na iş için gelmiş olması ve işlerinin tamamlanması ile gitmek ile kalmak arasında büyük kararsızlık yaşamaya başlamıştır. Taner ise Dilek’in kısa bir süre sonra kasabadan ayrılacağını öğrenmesi ile çaresizce bunu kabullenmek zorunda kalır.

Ancak Veysel, Ramazan ve Cemile; bu durumun böyle sonlanmasını istemezler ve bir plan yaparak Dilek’ in kasabadan gitmesini engellemeye çalışacaklardır. Bu durumdan Taner’in dahi haberi yoktur. Gönül Dağı’nda ki çalışmaları durdurmak için kullanılan makinelerden birini bozarlar. Telaş içinde makinenin tamir edilmesine yoğunlaşan ekip bu konuda tüm yolların Taner’ e çıkması ile durum iyice karışık bir hal almıştır. Taner makineyi tamir etse sevdiğini kaybedecek etmezse Dilek Kasabada kalmaya devam edecektir.

Gönül Dağı 4. Bölüm izle! Gönül Dağı 4. bölüm fragmanı full hd tek parça izle

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status