Gönül Dağı 21. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Gönül Dağı 21. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, Kıyafetleri, yeni son bölüm Gönül Dağı 21. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Gönül Dağı 21. Bölüm 20 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Gönül Dağı Geçen Bölüm Özeti

Gönül Dağı 21. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Hala annesiyle konuşamayan Taner, kararsız bir zamanındayken genç bir çocuk atölyeye gelir. Yürüme engeli olan annesi için bir icat geliştirmeye çalışan genç, amcaoğullarından yardım ister. Taner, genç adamın annesiyle olan ilişkisini görünce çok etkilenir ve Halime’yle konuşmaya karar verir.

Zahide ve Sefer, düğün hazırlıklarına başlamıştır… Zahide için her şey yolunda giderken, Fikret’in açtığı velayet davasıyla yıkılır. Bunu Sefer’den gizleyen Zahide, bir çözüm arayışına girecektir. Zor bir durumla baş başa kaldığını anlayan Zahide ne yapacaktır?

Gönül Dağı 21. Bölüm izle Fragmanı

Gönül Dağı dizi konusu

Taner’ in uçak projesinin patentini çaldırması ile tüm umutları hayal kırıklığı ile sonuçlanmıştır. Taner bu hayal kırıklığı ile yıkılmışken imdadına Ciritçi Abdullah yetişir. Babasından kalma ses kayıtlarını Taner’ e ulaştırır. Dilek ise bu süreçte Taner ve amcaoğlullarına çok büyük destek göstermektedir. Kaybettiği patenti tekrar alabilmek için dava açmaya hazırlanan Taner Zeynep’ den bu süreci yönetmesini ister. Bu arada patenti çalan kişinin bulunması ile büyük şok yaşanır.

Asuman çok istediği Kırşehir’ de düzenlenecek ses yarışmasına babasından dolayı katılamamaktadır. Ramazan da rahat durmayıp amcaoğulları ile birlik olup Asuman’ ı bu yarışmaya katılması için bir plan yapar ancak plan Asuman’ ı kaçırdığı yönünde ortalığa saçılınca ortalık karışır.

Gönül Dağı dizi oyuncuları kimdir?

Taner – Berk Atan
Dilek – Gülsim Ali İlhan
Ciritçi Abdullah – Yavuz Sepetçi
Celal Bey – Ege Aydan
Veysel – Semih Ertürk
Zahide – Ecem Özkaya

DMCA.com Protection Status