Gönül Dağı 14. Bölüm Tek Parça izle Fragmanı 30 Ocak 2021 Full

Google News Abone Ol Sinefocus.com
39
Gönül Dağı 14. Bölüm Tek Parça izle Fragmanı 30 Ocak 2021 Full

Gönül Dağı 14. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Gönül Dağı 14. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Zahide’ nin eski kocası Fikret, kimseye haber vermeden ansızın çıkıp gelmesi ile Kaya ailesinde herkesi şaşkına çevirmiştir. Gönül Dağı 14. Bölüm 30 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Gönül Dağı Geçen Bölüm Özeti

Gönül Dağı 14. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Zahide’ nin eski kocası Fikret, kimseye haber vermeden ansızın çıkıp gelmesi ile Kaya ailesinde herkesi şaşkına çevirmiştir.

SNK Mühendislik tarafından Taner ve amcaoğulları sunum yapmaları için Sivil havacılık bölgesine davet edilirler. Sunum için hazırlanırlarken sunum esnasında yanlarında İngilizce bilen birisinin de olması gerekmektedir. Cemile, herkesten habersiz bir sürpriz yapar ve sunum için Dilek’ i çağırır. Mahir Beyin Asuman ve Ramazan aşkını öğrenmesi ile ortalık biraz karışmış Asuman’ ı Ankara’ ya annesinin yanına gönderme kararı alır.

Gönül Dağı 14. Bölüm izle Fragmanı

Gönül Dağı 14. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Gönül Dağı 30 Ocak 2021

Gönül Dağı dizi konusu

Gönül Dağı dizisi; Taner’ in uçak projesinin patentini çaldırması ile tüm umutları hayal kırıklığı ile sonuçlanmıştır. Taner bu hayal kırıklığı ile yıkılmışken imdadına Ciritçi Abdullah yetişir. Babasından kalma ses kayıtlarını Taner’ e ulaştırır. Dilek ise bu süreçte Taner ve amcaoğlullarına çok büyük destek göstermektedir. Kaybettiği patenti tekrar alabilmek için dava açmaya hazırlanan Taner Zeynep’ den bu süreci yönetmesini ister. Bu arada patenti çalan kişinin bulunması ile büyük şok yaşanır.

Asuman çok istediği Kırşehir’ de düzenlenecek ses yarışmasına babasından dolayı katılamamaktadır. Ramazan da rahat durmayıp amcaoğulları ile birlik olup Asuman’ ı bu yarışmaya katılması için bir plan yapar ancak plan Asuman’ ı kaçırdığı yönünde ortalığa saçılınca ortalık karışır.

Gönül Dağı dizi oyuncuları kimdir?

Taner – Berk Atan
Dilek – Gülsim Ali İlhan
Ciritçi Abdullah – Yavuz Sepetçi
Celal Bey – Ege Aydan
Veysel – Semih Ertürk
Zahide – Ecem Özkaya

Gönül Dağı 14. Bölüm izle, Gönül Dağı 14. Bölüm full izle, Gönül Dağı 14. Bölüm tek parça izle, Gönül Dağı 14. Bölüm ne zaman, Gönül Dağı 14. Bölüm kıyafetleri, Gönül Dağı 14. Bölüm ilk sahne, Gönül Dağı 14. Bölüm ön izleme, Gönül Dağı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Gönül Dağı Dizisi 30 Ocak 2021, Gönül Dağı 14. Bölüm canlı izle, Gönül Dağı 14. Bölüm kesintisiz izle, Gönül Dağı 14. Bölüm 720p izle, Gönül Dağı 14. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın