Gönül Dağı 13. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
28
Gönül Dağı 13. Bölüm

Gönül Dağı 13. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Gönül Dağı 13. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Gönül Dağı 13. Bölüm 23 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Gönül Dağı Geçen Bölüm Özeti

Gönül Dağı 13. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Taner ve Dilek’ in beklenmedik ayrılıkları herkesin son derece üzülmesine neden olmuştur. Bunların arasın da en çok üzülenler ise Ramazan, Veysel ve Cemile olmuş olsa da onlar bu ayrılığı kabullenmezler ve onları barıştırmak için hemen harekete geçerler. Onlar için romantik bir ortam planlayarak ikiliyi barıştırmayı düşünmektedirler.

Seher ise Taner’ e Zehide’ yi isteme konusunu açarak onun rızasını almak ister. Herkes bu konu da rıza göstermiştir ve isteme merasimi başlar. Ancak beklenmedik bir sürpriz herkesi şaşkına çevirecektir.

Gönül Dağı dizi konusu

Gönül Dağı dizisi; Taner’ in uçak projesinin patentini çaldırması ile tüm umutları hayal kırıklığı ile sonuçlanmıştır. Taner bu hayal kırıklığı ile yıkılmışken imdadına Ciritçi Abdullah yetişir. Babasından kalma ses kayıtlarını Taner’ e ulaştırır. Dilek ise bu süreçte Taner ve amcaoğlullarına çok büyük destek göstermektedir. Kaybettiği patenti tekrar alabilmek için dava açmaya hazırlanan Taner Zeynep’ den bu süreci yönetmesini ister. Bu arada patenti çalan kişinin bulunması ile büyük şok yaşanır.

Asuman çok istediği Kırşehir’ de düzenlenecek ses yarışmasına babasından dolayı katılamamaktadır. Ramazan da rahat durmayıp amcaoğulları ile birlik olup Asuman’ ı bu yarışmaya katılması için bir plan yapar ancak plan Asuman’ ı kaçırdığı yönünde ortalığa saçılınca ortalık karışır.

Gönül Dağı dizi oyuncuları kimdir?

Taner – Berk Atan
Dilek – Gülsim Ali İlhan
Ciritçi Abdullah – Yavuz Sepetçi
Celal Bey – Ege Aydan
Veysel – Semih Ertürk
Zahide – Ecem Özkaya

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın