Gönül Dağı 12. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Gönül Dağı 12. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Gönül Dağı 12. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Gönül Dağı 11. Bölüm 16 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Güldüm’ ün Taner, Halime’ nin ise Dilek’ le yaptığı sert konuşma sonrası ortalık biraz gerilmiştir.

Gönül Dağı Geçen Bölüm Özeti

Gönül Dağı 12. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Güldüm’ ün Taner, Halime’ nin ise Dilek’ le yaptığı sert konuşma sonrası ortalık biraz gerilmiştir. Taner ve Dilek duyguları karmakarışık olmuş bir şekilde kala kalmışlardır. Bu engeli aşabilecekleri konusunda kendilerinden emindirler. Ancak Dilek, hiç beklemediği anda köşeye sıkışması onu bir yol ayrımının eşiğine getirmiştir.

Gönül Dağı 12. Bölüm izle Fragmanı 16 Ocak 2021

Cemile, hastaneye kaldırılmış ve durumu ciddiyetini korumaktadır. Cemile ile ilgili bir gerçeği öğrenmesin üzerine Veysel nasıl bir tutum sergileyecektir. Ramazan’ ı evlendirme derdin de olan Hüseyin ise soylu bir aile bulmanın derdine düşmüştür.

Gönül Dağı dizi konusu

Taner’ in uçak projesinin patentini çaldırması ile tüm umutları hayal kırıklığı ile sonuçlanmıştır. Taner bu hayal kırıklığı ile yıkılmışken imdadına Ciritçi Abdullah yetişir. Babasından kalma ses kayıtlarını Taner’ e ulaştırır. Dilek ise bu süreçte Taner ve amcaoğlullarına çok büyük destek göstermektedir. Kaybettiği patenti tekrar alabilmek için dava açmaya hazırlanan Taner Zeynep’ den bu süreci yönetmesini ister. Bu arada patenti çalan kişinin bulunması ile büyük şok yaşanır.

Gönül Dağı 12. Bölüm Tek Parça Full izle

Asuman çok istediği Kırşehir’ de düzenlenecek ses yarışmasına babasından dolayı katılamamaktadır. Ramazan da rahat durmayıp amcaoğulları ile birlik olup Asuman’ ı bu yarışmaya katılması için bir plan yapar ancak plan Asuman’ ı kaçırdığı yönünde ortalığa saçılınca ortalık karışır.

Gönül Dağı dizi oyuncuları kimdir?

Taner – Berk Atan
Dilek – Gülsim Ali İlhan
Ciritçi Abdullah – Yavuz Sepetçi
Celal Bey – Ege Aydan
Veysel – Semih Ertürk
Zahide – Ecem Özkaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status