Gölgeler İçinde (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Gölgeler İçinde Filmi Konusu Nedir? | Oyuncuları Kimlerdir? | Fragmanı izle

Yerli bilim kurgu filmlerin az bulunduğu gerçeğinden hareket edecek olursak Gölgeler İçinde filmi farklı konusu ile merak uyandıran bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eylül 2021’de vizyona giren Gölgeler İçinde filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

24 Eylül 2021 tarihinde sinema izleyicileri ile buluşan bilim kurgu ve dram türündeki film, 1 saat 34 dakikalık süreye sahiptir. Erdem Tepegöz‘ün yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Numan Acar, Vedat Erincin, Ahmet Melih Yılmaz, Emrullah Çakay, Muharrem Bayrak gibi isimler rol almaktadır.

Gölgeler İçinde Filmi Konusu Nedir

Gürcistan’da Sovyetler Birliği döneminden kalan bir maden ocağında çekilen film, ülkemizde pek de sık rastlanmayan bilim kurgu türünde bir örnek olması nedeniyle dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Zaman ve mekanın tam olarak belirtilmediği filmde oldukça zorlu koşullarda çalışan maden işçileri bulunmaktadır. Bu maden işçileri kameralar ile sürekli olarak izlenmekte ve büyük bir baskı altında işlerini yapmakta, yaşamlarını sürdürmektedir. Tek görevleri maden ocağında taş kırmak ve bunları taşımaktan ibarettir. Bu görevlerini ve yaşam biçimlerini hiç biri sorgulamamakta ve mutlak itaat ile çalışmaktadırlar. Günün birinde filmin kahramanı olan maden işçisinin görev yaptığı makine arızalanır. Makinenin sorun çıkarması ile birlikte içinde bulunduğu ortam ve koşulları sorgulamaya başlar. Çalışmakta olduğu madenin daha önce hiç fark etmediği ve göremediği derinlikleri ile karşılaşması onu farklı olayların içerisine sürükleyecektir.

Gölgeler İçinde Filmi Oyuncuları

Numan Acar, Vedat Erincin, Ahmet Melih Yılmaz, Emrullah Çakay, Muharrem Bayrak

Gölgeler İçinde Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status