Godzilla II: Canavarlar Kralı

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Godzilla II Canavarlar Kralı Filmin Yönetmeni: Michael Dougherty

Filmin Oyuncuları: Kyle Chandler, Vera Farmiga, Millie Bobbie Brown

Filmin Türü: Aksiyon, Bilimkurgu

Filmin Vizyon Tarihi : 31 Mayıs 2019

Filmin Süresi : 2 Saat 12 Dakika

Godzilla II: Canavarlar Kralı Filmi konusu; Godzilla II Canavarlar Kralı izle, Yönetmenliğini Michael Doughherty’nin üstlendiği Godzilla II: Canavarlar Kralı; Godzilla’nın, Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı olan üç başlı King Ghidorah ile girdiği savaşı ve bu esnada insanlığın var oluşunun dengesinin bozulmasını konu ediyor. Mothra, Rodan ve en büyük düşmanı olan üç başlı Kral Ghidorah ile amansız bir çatışmaya giren tehlikeli Godzilla da bu devasa boyutlardaki güçlü canavarların arasında yer alır. Bu efsane olduklarına inanılan antik süper türler, güçlerini yeniden kazanıp yükselişe geçerek karşı karşıya kaldıklarında,  hepsi üstünlüğü ele geçirmek için bir mücadeleye girişir. Bu tekinsiz mücadele boyunca, insanlığın var oluşunun dengesi de pamuk ipliğine bağlı bir hale gelir. Bu savaşta kimin kazanacağı, insanlığın kaderini olduğu kadar, gezegenin hakiminin hangi tür olacağını da belirleyecektir.

2014 yapımı Godzilla’nın devam filmi olarak çekilen yapımın yönetmen koltuğunda Michael Dougherty oturuyor. Godzilla’nın, Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı olan üç başlı King Ghidorah ile girdiği savaş, hem insanlığın kaderini hem de gezegene hangi türün hakim olacağını belirleyecek bir mücadeleye dönüşüyor. Devasa boyutlarıyla korku salan en güçlü canavarlardan olan Godzilla; Mothra, Rodan ve King Ghidorah ile güçlerinin yükselişe geçtiği bir dönemde,  üstünlüğü ele geçirmek adına mücadeleye girişir. Bu tekinsiz mücadele süresince, insanlığın var oluş dengesi de pamuk ipliğine bağlı bir hale gelmiştir. Bu savaşı kimin kazanacağı, hem insanlığın kaderini hem de gezegene hangi türün hakim olacağını ortaya koyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Ne Olur Gitme izle, Ne Olur Gitme Filmi Konusu, Ne Olur Gitme Filmi Oyuncuları, Ne Olur Gitme Fragmanı Full Hd Tek Parça izle, 720p 1080p izle
Ne Olur Gitme

Ne Olur Gitme Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 17 Mayıs 2019 Yönetmeni : Yüksel Torun Oyuncu

Kapat
DMCA.com Protection Status