Godmothered

Google News Abone Ol Sinefocus.com
53
Godmothered

Godmothered izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Godmothered tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Eleanor, özel güçleri olan sayısı azalmış iyilik perilerinden birisidir. Godmothered filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Godmothered filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Godmothered film Hakkında

Godmothered filmi 4 Aralık 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Komedi Fantastik Aile türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Sharon Maguire otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Kari Granlund, Melissa Stack almıştır. Godmothered başrol oyuncu kadrosunu ise Isla Fisher, Jillian Bell, Santiago Cabrera gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 50 dk. olup, 6,2′ lük IMDb puanına sahiptir.

Godmothered izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Godmothered film konusu

Eleanor, özel güçleri olan sayısı azalmış iyilik perilerinden birisidir. Güçleriyle iyi şeyler yapabileceğini ıspatlamak bu işin geleceğinin tükenmesine engel olmak için çaba göstermektedir. Zira; bu işin artık geleceği olduğu düşünülmemekte ve yok olma tehlikesi altındadır. Bu arada yapabilecek bir iyilik peşinde koştururken fırsat ayağına gelmiştir.

Eline geçen bir mektup ona mutluluk kapısı açabilecek bu sayede de yaptığı işin önemini kanıtlayabilecektir. Mektup 40 yaşında kocasını kaybetmiş bir anneden gelmektedir. Mackenzie, kocasını kaybettikten sonra mutsuzluğunun artık ömrü boyunca onu bırakmayacağını düşünmektedir. Eleanor, artık onu mutlu edebilmek için harekete geçmenin tam fırsatı olduğunu farkındadır.

Netflix Godmothered Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Godmothered film oyuncuları kimdir?

Jillian Bell – Eleanor Fay Bloomingbottom
Isla Fisher – Mackenzie Walsh
Erica Parks – Young Mackenzie
Isabelle McNamara – the voice of Young Mackenzie
Jane Curtin – Moira
Mary Elizabeth Ellis – Paula Walsh
Jillian Shea Spaeder – Jane Walsh
Willa Skye – Mia Walsh
Santiago Cabrera – Hugh Prince
Artemis Pebdani – Duff
Utkarsh Ambudkar – Grant
Stephnie Weir – Barb
June Squibb – Agnes

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın