Glass

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Glass Filmin Yönetmeni: M. Night Shyamalan

Filmin Oyuncuları: James McAvoy, Bruce Willis, Anya Taylor Joy

Filmin Türü: Gerilim, Fantastik

Filmin Vizyon Tarihi : 17 Ocak 2019

Filmin Süresi : 2 saat 10 dakika

Glass Filmi konusu; Glass izle, James McAvoy ile Anya Taylor Joy’un başrollerinde yer aldığı Parçalanmış filmi ve Bruce Willis ile Samuel L. Jackson’ın başrollerinde yer aldığı Ölümsüz filmlerinin birleştirilmiş hali diyebileceğimiz bir film ile karşı karşıyayız. Oldukça güçlü ve kendine bir şekilde zarar gelmeme yeteneğine sahip olan David Dunn, oldukça tehlikeli olan ve Kevin Wendell Crumb’ın parçalara ayrılmış kişiliklerinden birisi The Beast’in ardına düşer. Bu takip esnasında sahip olduğu narin kemiklerine rağmen şeytani derecede bir zekaya sahip olan Mr. Glass’da sahneye çıkıyor. Mr. Glass’ın sahip olduğu sırlar her ikisi için de büyük önem arz etmekte. Mr. Glass, David Dunn ve Crumb, aynı psikiyatri servisinde yatmaya başlarlar. Bu psikiyatri kliniğinde kendini süper kahraman sanan kişilerin tedavisi konusunda uzman bir psikiyatr gözetiminde tedavi görmeye başlarlar.

Ne var ki Mr. Glass ile Crumb’ın aynı ortamda olmaları kaçınılmaz bir şekilde birlikte firar etmelerine sebep olacaktır. Bu çılgın ikiliyi durdurabilecek tek kişi ise yine onlar gibi kilinikte tedavi görmekte olan David Dunn’dan başkası değildir. David Dunn’da klinikten firar ederek bu ikiliyi durdurmak için yola koyulacaktır. Ocak 2019 tarihinde sinema salonlarında izleyiciler ile buluşan film gerilim ve fantastik türde bir yapım olup 2 saat 10 dakikalık bir süreye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Vuslat Bölüm Fragmanı | Vuslat Bölüm Full HD Tek Parça izle
Vuslat 44.Bölüm 9 Mart 2020

Vuslat 44.Bölüm 9 Mart 2020 Vuslat 44.Bölüm Fragmanı Özeti 9 Mart 2020 yeni son bölümü Yayınlandı heyecanla beklenen Vuslat 44.Bölüm

Kapat
DMCA.com Protection Status