Girift 11. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Girift 11. Bölüm izle; 3 Haziran 2021 dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Girift 11. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Girift 11. Bölüm 3 Haziran 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Girift Geçen Bölüm Özeti

Girift 11. Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Asya, Vural Komiser’e kendisiyle ilgili büyük bir sır veriyor! Katil bu sefer olaylardan bağımsız olan yeni bir kurban seçmiştir. Olay yerine giden ekip karşısında dosyayı kapatmak isteyen savcıyı bulur. Ancak savcının tüm engellemelerine rağmen Vural Komiser sözünü sakınmaz. Davayı takip edip bu dosyayı adaletli bir şekilde kapatacaklarını dile getirir.

Girift 11. Bölüm izle Fragmanı

Girift dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Girift En iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Malatya’da art arda ortaya çıkan faili meçhul cinayetlerin çözülmesi için Ankara’dan gönderilen Cinayet Büro Komiserlerinin, olaylar zinciri içinde kimi zaman sıkışıp kalacakları, kimi zaman tehlikeyle burun buruna geldikleri Girift’te, gerilim ve dram hikayesi ile akıllar zorlanacak

Dizide Wilma Elles, İçişleri Bakanlığı’na bağlı Komiser Asya’yı canlandırırken, ona Başkomiser Vural karakteri ile Ümit Acar eşlik edecek. Kendisine gelen dosyalardaki başarıları ile nam salan Vural Başkomiser’in yeni görevi, Malatya’daki bir seri katil dosyasını çözmektir. Her şeyin iç içe girdiği bu hikayede kim sağ kalacak, kim ne ile sınanacak?

Girift dizisi nerede çekiliyor ?

Girift dizisi nerede çekiliyor? Girift dizisi sahneleri ağırlıklı olarak Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde çekimler sürdürülmektedir.

Girift dizi oyuncuları kimdir?

Senaryosunu Emine Karataş – Özlem Bölükbaşı yönetmen koltuğunda Haydar Işık’ın oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca; Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, , Mazhar Alaca, Cahit Kaşıkçılar, Özlem Bölükbaşı, Burhan Çelik, Metisha Schaefer gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Wilma Elles – Asya
Ümit Acar – Vural
Ayberk Yılmaz,
Selahattin Taşdöğen,
Mazhar Selçuk Alaca
Cahit Kaşıkçılar
Özlem Bölükbaşı,
İlker Şahinbaş,
Metisha Schaefer,
Şule Akan,
Ömer Konakçı
Burhan Çelik

Girift 11. Bölüm izle, Girift 11. Bölüm full izle, Girift 11. Bölüm tek parça izle, Girift 11. Bölüm ne zaman, Girift 11. Bölüm kıyafetleri, Girift 11. Bölüm ilk sahne, Girift 11. Bölüm ön izleme, Girift dizisi Yeni Son Bölüm izle, Girift Dizisi 3 Haziran 2021, Girift 11. Bölüm canlı izle, Girift 11. Bölüm kesintisiz izle, Girift 11. Bölüm 720p izle, Girift 11. Bölüm 1080p izle,

DMCA.com Protection Status