Gerçek Hazine – Finding Ohana Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Gerçek Hazine – Finding Ohana izle; 2021 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Gerçek Hazine – Finding Ohana tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Brooklyn’de yaşayan ve büyüyen iki kardeş olan Pili ve Ioane yaz tatilini Oahu’da geçirmektelerdir. Gerçek Hazine – Finding Ohana filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Gerçek Hazine – Finding Ohana filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Gerçek Hazine – Finding Ohana film Hakkında

Gerçek Hazine – Finding Ohana filmi 29 Ocak 2021 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Macera Aile Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda ude Weng otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Christina Strain almıştır. Gerçek Hazine – Finding Ohana başrol oyuncu kadrosunu ise Alex Aiono, Kea Peahu, Kelly Hu gibi isimler süslemiştir. Film süresi 2 saat 3 dakika olup, – ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Gerçek Hazine – Finding Ohana izle 2021 Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Gerçek Hazine – Finding Ohana film konusu

Gerçek Hazine – Finding Ohana film; Brooklyn’de yaşayan ve büyüyen iki kardeş olan Pili ve Ioane yaz tatilini Oahu’da geçirmektelerdir. Olağan rutin hayatları bir anda bambaşka bir hal alıp macera dolu bir serüvenin için de kalacaklarından habersizdirler. Tatillerini geçirdikleri kasaba da gizemli bir şekil de buldukları bir günlük onlara macera dolu bir kapı aralamıştır. İçinde gizli bir hazinenin varlığından bahseden günlük yol haritaları ipuçları vermektedir. Hazinenin peşine düşen iki kardeş maceranın içine düşmüşken diğer yandan kökenleriyle de bağlantı kurmaya başlamışlardır.

Gerçek Hazine – Finding Ohana Full izle, HD izle, Tek Parça izle, Türkçe Dublaj izle

Gerçek Hazine – Finding Ohana film oyuncuları kimdir?

Kea Peahu – Pili
Alex Aiono – Ioane
Marc Evan Jackson
Lindsay Watson – Hana
Owen Vaccaro – Casper
Kelly Hu – Leilani
Ke Huy Quan – George Phan
Ricky Garcia – Monks
Ryan Higa – Ryan
Mapuana Makia – Nurse Tina
Brad Kalilimoku – Kua Kawena
X Mayo – Melody
Kyndra Sanchez – Yoli

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status