Gerçek Cinler

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Gerçek Cinler izle, 2021 Film oyuncuları, konusu nedir, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Gerçek Cinler filmi tek parça izle haberlerini yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz. 13 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girerek sinema salonlarında izleyiciler ile buluşan Gerçek Cinler Filmi, Gerilim – Korku türünde bir yapımdır.

Gerçek Cinler Filmi Konusu | Oyuncuları | IMDB Puanı

Vizyon Tarihi : 13 Ağustos 2021

Filmin Türü : Gerilim – Korku

Filmin Yönetmeni : Onur Aldoğan

Filmin Oyuncuları : Ceyhun Sevilmiş, Rıfat Kanpara, Kuzey Demir, Okan Aksu

IMDB Puanı : Henüz Belli Değil

Filmin Süresi :

Gerçek Cinler fragmanı full hd izle, Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları

Gerçek Cinler Filmi Konusu

Yönetmenliğini Onur Aldoğan’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Ceyhun Sevilmiş, Rıfat Kanpara, Kuzey Demir, Okan Aksu yer almaktadır. 13 Ağustos 2021 tarihinde gösterime giren film yerli korku türünde bir yapımdır. Filmin konusunu merak eden izleyiciler için kısaca değinecek olursak;

Ceyhun, yüksek lisans tezini korku hikayeleri ve mitler üzerine hazırlamaya karar vermiştir. İnternette korkunç olayların yaşandığı yerleri araştırmaya başlar. Sonrasında buralara giderek röportaj yapmak için iki arkadaşını yanına alır ve yola çıkar. Yaptıkları röportajlar sonrasında olayların bir kısmının düzmece olduğunu bazılarının ise gerçekten yaşanmış olduğunu düşünmeye başlarlar. Ceyhun’un yanında götürdüğü arkadaşları gördükleri cinlerden korktukları için onu yalnız bırakırlar. Ceyhun, cin vb varlıkların olduğunu dünyaya göstermek istemektedir bu nedenle arkadaşı Murat ile beraber kamera kaydına almaya karar verir. Bir süre sonra bu varlıklar Ceyhun’a da musallat olmaya başlarlar. Ceyhun artık onlarla iletişime geçmiştir.

Gerçek Cinler Filmi Fragmanı Full Hd İzle

Gerçek Cinler Filmi Oyuncuları

Ceyhun Sevilmiş,

Rıfat Kanpara,

Kuzey Demir,

Okan Aksu

DMCA.com Protection Status