Gençliğim Eyvah Veysi Karakteri Kimdir? Kemal Uçar

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan komedi türündeki dizi Gençliğim Eyvah Veysi Karakteri Kimdir ? İsmi – adı ne ? Kemal Uçar Hayatı konulu dizi haberimize hoş geldiniz. Kısa süre önce yayın hayatına başlayan Gençliğim Eyvah dizisi büyük ilgi gördü ve karakterleri de haliyle merak edilmeye başlandı. Dizide hayat verilen karakterler içinde en çok merak edilenlerden birisi de Gençliğim Eyvah Veysi Karakteri oldu. Gençliğim Eyvah Veysi Karakterini kim oynuyor ?

Gençliğim Eyvah dizisinde Veysi Karakterine Kemal Uçar hayat vermektedir. Gençliğim Eyvah Veysi Karakteri, Zekeriya Usta’nın oğlu, Arif Usta’nın ise damadıdır. Veysi, Suzan ile evlidir ve çok mutludur. Veysi iki düşman aile arasında kalmıştır ve kendini ailesine affettirmenin yolunun da onlara bir torun vermek olduğunu düşünmektedir. Veysi düşman ailenin kızı olan Suzan’a olan aşkı nedeniyle ailesinin onayı olmadan Suzan ile evlenir ve Suzan’ın ailesi ile birlikte yaşamaya başlar. Veysi’nin ailesi ise onu deyim yerinde ise aforoz etmiştir. Veysi, eşinin ailesinin yanında iç güveysi olarak yaşamaktadır. Veysi dizide oldukça sempatik ve mert bir karakter olarak kurgulanmaktadır.

Veysi, babası ve kayın pederi gibi kebap ustasıdır. Kayın babası ile beraber aynı dükkanda çalışmaktadırlar. Kayın babası, yalanlarını ortaya döktüğü için ondan hoşlanmamaktadır. Suzan çocuk sahibi olmak istemektedir ve bu nedenle Veysi üzerinde bir çok kocakarı ilacı dener.

Gençliğim Eyvah Dizisi Veysi Karakterinin Gerçek İsmi Ne? Kim Oynuyor ? İsmi Ne ? Kemal Uçar Kimdir?

Kemal Uçar Kimdir? | Hayatı | Biyografisi ile ilgili olarak tüm bilgileri haber içeriğimizde bulacaksınız. Yazımızın detayında merak etmekte olduğunuz Kemal Uçar doğum tarihi, burcu, kaç yaşında, boyu, kilosu gibi sorularınıza cevap alabilirsiniz. Yine merak eden ziyaretçilerimiz için Kemal Uçar doğum yeri, nereli, eşi, sevgilisi gibi bilgilerde haber içeriğimizde yer almaktadır. Kemal Uçar filmleri, dizileri arayanlar ve merak edenler bu konudaki listeyi yazımızda bulabilirler.

29 Mart 1985 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Kemal Uçar, Ankara Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümü‘nden mezun olmuştur. Dizi dünyasına adımını ise Ezel dizisinde oynadığı Yamak Ahmet rolü ile atmıştır. 2019 yılında Can Kırıkları isimli dizide Zeko karakterini oynamıştır. Ardından ise Yedi Güzel Adam dizisinde yer almıştır.

Kemal Uçar Doğum Tarihi | Kaç Yaşında : 29 Mart 1985

Kemal Uçar Nereli | Doğum Yeri : Adana

Kemal Uçar Burcu : Koç

Kemal Uçar Boyu : 1.74 m.

Kemal Uçar Kilosu : 64 kg.

Kemal Uçar Sevgilisi – Eşi :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status