Gençliğim Eyvah Dizisi Ne Zaman, Konusu, Oyuncuları

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Gençliğim Eyvah Dizisi Hangi Kanalda | Ne Zaman Yayınlanacak ?

Atv ekranlarında Haziran ayı içerisinde başlaması planlanan Gençliğim Eyvah Dizisi, yaz dönemi boyunca ekranlar olacak. Her hafta pazartesi günleri ekranlardaki yerini alması beklenen dizi, komedi türünde bir yapım. Dizi ile ilgili geniş bilgiyi www.sinefocus.com farkı ile yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Gençliğim Eyvah Dizisi 15 Haziran 2020 tarihinde ilk bölümü ile ekranlarda olacak. Bilindiği gibi pandemi nedeniyle ekranlarda yayınlanan dizilerin çekimine ara verildi ve uzun dönemdir dizilerin yeni bölümleri yayınlanmadı. Bu kapsamda ekranlarda yeni bölümleri ile yer alacak Gençliğim Eyvah Dizisinin geniş bir izleyici kitlesi tarafından izleneceği öngörülmektedir.

Gençliğim Eyvah Dizisi 1. Bölüm Fragmanı İzle :

Gençliğim Eyvah Dizisi 1. Bölüm Fragmanı

Gençliğim Eyvah Dizisi 1. Bölüm Fragmanı kısa süre önce yayınlandı.

Gençliğim Eyvah Dizisi Konusu :

Aynı semtte yaşamakta olan Urfalı Bozoğlu ailesi ile Adanalı Asmalı aileleri birbirlerine düşmandır. Bu iki ailenin etrafında dönecek olan sırlar, aşklar, entrikalar mizahi bir dil ile ekranlara aktarılmakta.

Gençliğim Eyvah Dizisi Oyuncuları | Karakterleri :

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizide yönetmen koltuğunda Deniz Yılmaz bulunmaktadır. Güçlü ve derin kadrosu ile dikkatleri üzerine çekecek ve Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosu ve canlandıracakları karakterleri sizler için hazırladık;

Levent Ülgen – Zekeriya Bozoğlu :

Zekeriya Bozoğlu karakteri, Urfa’lı bir kebap ustasıdır. Nuriye Bozoğlu ile evlidir ve bu evliliğinden 3 çocuğu bulunmaktadır. Mutlu mesut yaşamaktadırlar ancak Zekeriya günün birinde İtalyan bir çocuğu olduğunu öğrenir. Çocuğunun adı Çavi’dir ve yıllardır çocuğundan haberi olmadığı, ona karşı babalık görevlerini yerine getiremediği için vicdan azabı duymaktadır. Ancak eşinin bu durumu öğrenmemesi için can düşmanı olan Arif ile iş birliği yapmak zorunda kalacaktır.

Günay Karacaoğlu – Hacer Asmalı :

Hacer Asmalı karakteri, Arif Usta’nın eşidir. Oldukça otoriter bir kadındır. İşletmekte oldukları dükkan ve ev, Hacer’in babasından kalmıştır. Kocası Arif’in her türlü numarasını kısa süre içerisinde yakalamaktadır. İki aile arasındaki düşmanlığın en ateşli taraftarlarından birisidir.

Elif Doğan – Azra Bozoğlu :

Zekeriya Usta’nın en sevdiği çocuğu olan Azra, genç ve başarılı bir kadındır. Ancak düşmanları Asmalı ailesinin oğlu Ahmet’i çocukluğundan bu yana sevmektedir. Ancak Ahmet’i başka bir kadın ile yakalayan Azra, Ahmet’ten intikam almak için Zola ile yakınlaşır.

Bahar Süer – Suzan Asmalı Bozoğlu :

Arif Usta’nın ilk göz ağrısı olup elinin ve dilinin ayarı bulunmamaktadır. Veysi ile evlenmiş ve onu iç güveysi olarak aile evine getirmiştir.

Beyti Engin – Muhtar Metin :

Mahallenin muhtarı, iki aile arasındaki sorunları kendisi için fırsata çevirmek, olay çıkmasını beklemek, sosyal medyada ünlü olmak için çabalamak onun en büyük istekleri arasıdna yer almakta.

Burak Tozkoparan – Zola Asmalı :

Arif Usta’nın seneler evvel Bodrum’da yaşadığı bir ilişkinin meyvesi olan Zola, genç ve yetenekli bir aşçıdır.

Ecem Atalay – Leyla Yıldız :

Leyla bir iç mimardır ve babasının şirketinde görev almıştır. İş arkadaşları onun patronun kızı olduğunu bilmemektedirler. Kibirli ve zeki bir genç kadındır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Çavi’den hoşlanacaktır ancak babası bu ilişkiyi onaylamamaktadır.

Ekin Mert Daymaz – Ahmet Asmalı :

Arif Usta’nın aklı bir karış havada olan oğlunu canlandırmaktadır. Elinde imkan olsa aile dükkanını satıp yiyecektir. Düşman ailenin kızı olan Azra onun tek aşkıdır. Ahmet, Azra’ya kendini affettirmek için uğraşırken Zola’nın bir anda ortaya çıkması bütün planlarını alt üst edecektir.

Kemal Uçar – Veysi Bozoğlu :

Zekeriya Usta’nın tek erkek çocuğudur. Düşmanlarının kızı ile evlenmiş ve o aileye iç güveysi olarak gitmiştir bu nedenle de ailesi tarafından reddedilmiştir. Veysi bir çocuğunun olması durumunda bu küslüğün biteceğini düşünmektedir.

Ulviye Karaca – Nuriye Bozoğlu :

Zekeriya Usta’nın eşi olan Nuriye, sahip oldukları dükkanı çekip çevirmektedir. Baskın karakteri nedeniyle aile üyelerinin en çekindiği kişi olma özelliğini taşımaktadır. Tek erkek evlatları olan Veysi’nin kaçarak düşman kızı Suzan ile evlenmesi onu çok üzmüştür. Ayrıca Çavi’nin ortaya çıkması sonrasında Zekeriya Usta’ya dünyayı dar etmeyi planlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Barbarları Beklerken Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izle
Barbarları Beklerken

Bu ay içerisinde gösterime girecek filmler arasında kendine ayrı bir yer edinen, film severler tarafından da büyük bir heyecan ile

Kapat
DMCA.com Protection Status