Geçen Yaz izle Filmi Netflix Fragmanı Konusu Oyuncuları

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Geçen Yaz izle, 2020 Netflix Film fragmanı full hd izle, konusu, oyuncuları, imdb puanı, Geçen Yaz filmi 720p tek parça izle.

Geçen Yaz film Hakkında

Geçen Yaz filmi 2020 yayınlanan Netflix filmidir. Geçen Yaz Romantik türünde ki film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Geçen Yaz film yönetmeni koltuğunda Ozan Açıktan otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Sami Berat Marçalı, Ozan Açıktan tarafından kaleme almıştır. Geçen Yaz film oyuncuları ise Halit Özgür Sarı, Ece Çeşmioğlu, Enver Ceylan gibi isimler süslemiştir. Geçen Yaz IMDb puanı 5,6 olarak güncellenmiştir.

Geçen Yaz film konusu

Geçen Yaz film; 16 yaşında bir genç olan Deniz için bu yaz diğerlerine göre bambaşkadır. Her yıl ailesinin yazlığına giden Deniz, burada gönlünü Aslı adında genç bir kıza kaptırır. Aslı ile yakınlaşmaya çalışan Deniz, bu sırada yakışıklı bir genç olan Burak’ın da Aslı’dan hoşlandığını fark eder.

Geçen Yaz film Fragmanı

Geçen Yaz film Oyuncuları

Ece Çeşmiooğlu
Fatih Şahin
Halit Özgür Sarı
Aslıhan Malbora
Süreyya Güzel
Kubilay Tunçer

Geçen Yaz izle, Geçen Yaz full izle, Geçen Yaz tek parça izle, Geçen Yaz film izle, Geçen Yaz 720p izle, Geçen Yaz 1080p izle, Geçen Yaz eleştirisi yorumları, Geçen Yaz konusu, Geçen Yaz oyuncuları, Geçen Yaz yönetmeni, Geçen Yaz fragmanı, Geçen Yaz imdb puanı, Geçen Yaz Filmi nerede çekildi

DMCA.com Protection Status