Gece Nöbeti

Google News Abone Ol Sinefocus.com
90
Gece Nöbeti

Gece Nöbeti izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Gece Nöbeti tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Gece Nöbeti Filmi; Bart Bromley, otistik ve oldukça zeki bir otel görevlisinin hayatını konu eden bir filmdir. Gece Nöbeti filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Gece Nöbeti filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Gece Nöbeti film Hakkında

Gece Nöbeti filmi 7 Ağustos 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Dram Gerilim Polisiye türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Michael Cristofer otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Michael Cristofer kaleme almıştır. Gece Nöbeti başrol oyuncu kadrosunu ise Tye Sheridan, Ana de Armas, Helen Hunt gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 30 dk. olup, 5,5′ lük IMDb puanına sahiptir.

Gece Nöbeti izle Fragman

Gece Nöbeti film konusu

Gece Nöbeti Filmi; Bart Bromley, otistik ve oldukça zeki bir otel görevlisinin hayatını konu eden bir filmdir. Bart, aslında yasak olan bir şeyi yapmakta, sosyal becerileri ve normal insanların nasıl yaşayıp neler yaptığını gözlemlemek için otel misafirlerini güvenlik kameralarıyla kayıt altına almaktadır.

Gece Nöbeti izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Otel de görevli olduğu sıradan bir gün otel de sıra dışı bir olay meydana gelir ve bir kadın öldürülür. Bütün şüpheler Bart üzerine yoğunlaşmıştır ve kendisini aklamak için güvenlik kameralarından bahsedememektedir. Otele gelen yeni bir misafirin tehlike altında olduğunu fark etmiştir. Yeni misafir de öldürülmeden gerçek katili bir an önce bulmak zorundadır.

Gece Nöbeti Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Gece Nöbeti film oyuncuları kimdir?

Tye Sheridan – Bart Bromley
Helen Hunt – Ethel Bromley
Ana de Armas – Andrea Rivera
John Leguizamo – Detective Espada
Johnathon Schaech – Detective Nick Perretti
Jacque Gray – Karen Perretti
Austin Archer – Jack Miller

Bir cevap yazın