Garip Filminin Fatoş’u Şimdi Ne Yapıyor ?

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Garip Filmi | Fatoş – Ece Alton Kimdir ? Ece Alton Şimdiki Hali ne yapıyor Assos Alarga Hotel işletmecisi olarak yaşamını sürdüren oyuncu hakkında tüm detaylar haber içeriğimizde yer almaktadır.

Garip Filmi Fatoş – Ece Alton Kimdir ? Şimdiki Hali

Garip Filmi, 1986 yılında izleyici ile buluşan Memduh Ün Yönetmenliğinde o zamandan bu zamana hala keyifle izlenilen bir Kemal Sunal Filmi olarak dikkat çekiyor. Konusu ve oyuncu kadrosu ile günlük hayatın keyifli yansımaları ile sinema severler ile buluşturulan Garip filminin oyuncuları kimdir? Garip filminin konusu ne?

Kemal Sunal Garip Filmi Fragmanı

Garip Filmi Oyuncuları

Kemal Sunal, Nilgün Saraylı, Ece Alton, Sevil Üstekin gibi isimlerin başrolde yer aldığı filmde, Reha Yurdakul, Tuncer Sevi ve Aslan Altın gibi isimler de boy gösterdi.

Garip Filmi En Duygusal Sahne

Garip Filmi Konusu

Garip, kendi halinde yaşamı ve tek tutkusu olan Beşiktaş aşkı ile yaşayan tek başına yalnız bir sıradan bir adamdır. Fakir bir yaşam sürmesine rağmen altın gibi bir kalbi olan adam gündelik ve küçük işler ile yaşamını sürdürmektedir. Birgün küçük bir kız çocuğunun beklenmedik bir şekilde hayatına girmesi ile hayatı bir anda renklenmiştir. Kimsesiz bir kız çocuğunun sorumluluğunu üstlenmek zor olsa da ondan ayrılmak istemez. Ancak küçük mutluluklar kısa sürebilmektedir. Bakalım küçük ailemiz bu mutluluklarını tüm zorluklara rağmen devam ettirebilecekmidir.

Garip Filmi Fatoş Kimdir ? Kaç Yaşında Şimdiki Hali Ne yapıyor ?

Garip Filmi Fatoş Kimdir ? Kaç Yaşında Şimdiki Hali Ne yapıyor ?
Garip Filmi Fatoş Kimdir ? Kaç Yaşında Şimdiki Hali Ne yapıyor ?

Garip Filmi küçük ve sevimli oyuncusu Fatoş karakteri Ece Alton aslında kimdir ? Kaç Yaşında ? Ece alton Şimdiki Hali ? Şimdi Ne yapıyor gibi sorular bir çok sinema sever tarafından merak konusu olmuş durumda. Bu durum hakkında size güzel haberler ile kısaca bilgilendirmek istedik.

Garip Filmi En Komik Sahneler

Ece Alton, 1980 Doğumlu olan oyuncu sinema kariyerine Garip Filminden sonra ufak çaplı bazı projeler ve reklam filmlerinden sonra devam etmeyerek son vermiştir. Daha sade ve doğal bir yaşam tercih eden Ece Alton, turizm sektöründe kariyerini sürdürme kararı alarak bu sektöre yönelmiştir. Asos‘ da yaşamını sürdüren Alton, Assos Alarga Hotel işletmeciliği yapmaktadır. Eğitimini İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olup yüksek lisans yaparak tamamladıktan sonra bir turizm şirketinde çalışmaya başlaması ile kendini bu sektöre adamıştır.

Assos Alarga Hotel - Ece Alton
Assos Alarga Hotel – Ece Alton

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status