Gamonya Hayaller Ülkesi

Google News Abone Ol Sinefocus.com
2837
Gamonya Hayaller Ülkesi

Gamonya Hayaller Ülkesi izle, Dedesi Ahmet ile birlikte yaşamakta olan Umut, mutsuz bir çocukluk geçirmektedir. Gamonya Hayaller Ülkesi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Gamonya Hayaller Ülkesi Filmin Yönetmeni: Tuğçe Soysop

Filmin Oyuncuları: Berat Efe Parlar, Eda Döğer, Ahmet Fırat Sungar

Filmin Türü: Fantastik, Macera

Filmin Vizyon Tarihi : 10 Ocak 2020

Filmin Süresi : 

Gamonya Hayaller Ülkesi Fragmanı

Gamonya Hayaller Ülkesi Film Fragmanı

Gamonya Hayaller Ülkesi Film konusu;

Gamonya Hayaller Ülkesi izle, Dedesi Ahmet ile birlikte yaşamakta olan Umut, mutsuz bir çocukluk geçirmektedir. Hayal kurmak yerine dünyanın gerçekleri ile yüzleşmeyi tercih etmektedir. Dedesi bir kaza yaşar ve bu kaza ile beraber Umut, Gamonya adı verilen bir hayal dünyası ile tanışır. Fantastik ve büyülü bir dünya olan Gamonya’da yaşayan insanlar ile tanışan Umut, Gamonya’da çocuklar için hayaller üretildiğini öğrenir. Gamonya’da yaşayan insanların Umut’un yardımına ihtiyacı vardır ve Umut kendisini bir anda Gamonya’lıların arasında bir maceranın içerisinde bulur.

Yıllar yıllar evvel dünyada yalnızca iki ırk vardır. Gamonyanlar ile Büyüyenler. Büyüyenler, büyümeyi tercih ederek dünya üzerinde yaşamaya başlarken Gamonyanlar ise çocuk kalmayı tercih ederler. Gamonyalılar, çocuklar için hayal fabrikasında hayal üretmektedirler ve Umut’un yardımına ihtiyaçları olduğu için Umut’u da bu dünyanın içine dahil ederler.

1 Yorum
    Buse

    Uzun zamandır beklediğim bir filmdi gerçekten çok güzel

    8 Aralık 2020

Bir cevap yazın