Gaip

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Gaip Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 26 Temmuz 2019

Filmin Yönetmeni : Vecihi Ener

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Aziz Özuysal, Müslüm Samancı, Ayça Çeçen

Filmin Konusu : Gaip Full Hd izle, kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde tatil yapan bir grup insanın yaşadığı gizemli olayları beyaz perdeye yansıtıyor. Aralarında iki kız kardeş ve evli bir çiftin de bulunduğu bir grup insan, şehir hayatının stresinden uzak, kafa dinleyebilecekleri bir tatil yapmak ister. Sessiz sakin bir yer arayışına giren grup, tatil yapmak için ıssız, ormanlık bir bölgede bulunan bir otelde karar kılar. Grupta yer alan Taner adında bir genç, buraya aslında tatil amacıyla gelmemiştir. Define meraklısı Taner, bu bölgede uzun süredir peşinde olduğu hazineyi bulacağına inanmaktadır. Ancak, buraya farklı amaçlarla gelen yalnızca Taner değildir. İki kız kardeş, seneler önce bu bölgede şehit olan dedelerinin naaşını bulmak ve böylece onun ruhunu huzura kavuşturmak istemektedir.

Bir yandan define bir yandan da şehit dedelerinin peşine düşen gençler, hiç tahmin etmedikleri bir gerilim sarmalının içine düşmek üzeredir. Vecihi Ener imzalı yapımın oyuncu kadrosu, Aziz Özuysal, Müslüm Samancı, Ayça Çeçen gibi isimlerden oluşuyor.

Gaip Filmi Full Hd Tek Parça izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Mulan Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izle
Mulan

Mulan filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde Mulan

Kapat
DMCA.com Protection Status