Fragman izle – Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina’nın Günlüğü

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina’nın Günlüğü filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina’nın Günlüğü filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz. Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina’nın Günlüğü filmi oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina’nın Günlüğü filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina’nın Günlüğü Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina’nın Günlüğü filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina’nın Günlüğü Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 7 Ağustos 2020

Filmin Türü : Yerli, Animasyon

Filmin Yönetmeni : Engin Baştürk, Nurullah Yenihan

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları :

Filmin Konusu : Kaptan Pengu, sera gazları ve küresel ısınma etkisiyle eriyen buzullar için çalışırken biricik dostu Putuk’un, eriyen buzuldan düşerek denizde kaybolduğunu öğrenir. Hemen arkadaşını aramaya başlayan Kaptan Pengu’ya, bu yolculukta Misket, Pelik ve Mandalina da katılacaktır. Putuk’u bulmak için çıktıkları yolda onları heyecanlı, maceralı ve komik anlar beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Yaralı Keklik izle | Yaralı Keklik Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Yaralı Keklik

Yaralı Keklik Filmin Yönetmeni: Taner Tunç Filmin Oyuncuları: İbrahim Kalkan, Dilek Canbay, Mustafa Develi Filmin Türü: Dram Filmin Vizyon Tarihi : 8

Kapat
DMCA.com Protection Status