Flaşbellek Film Konusu, Oyuncuları, imdb Fragmanı izle, Netflix

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Flaşbellek Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Flaşbellek Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 8 Nisan 2022 olarak açıklanan Gerilim, Dram, Aksiyon türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 6,0 Netflix Filmleri 2022 arasında yer alan sinema filmidir. Flaşbellek film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 Saat 40 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Derviş Zaim yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Ali Suliman, Saleh Bakri, Husam Chadat, Sara El Debuch, Muhammed Rifki gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Flaşbellek filmi; Yönetmenliğini Derviş Zaim’ ın yaptığı Gerilim, Dram, Aksiyon türünde ki Flaşbellek filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Ahmet Suriye’ de yaşayan Esad rejimin de görevli askerdir. Bir saldırıda yaralanır ve konuşma yeteneğini kaybeder. Sonrasında görevini çatışmalar da ölen insanların fotoğraflarını çekip kayıt altına almak ile görevlendirilmiştir. Yapmış olduğu bu görev artık vicdanına dokunmaya başlamıştır. Çok tehlikeli bir karar alarak bu görüntüleri tüm dünyaya sızdırma kararı alır. Artık çok zor bir kararın eşiğindedir. Artık ya hem kendinin hem de ailesinin hayatını hiçe sayıp görüntüleri dünyaya servis edecek yada görevine devam edecektir.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Derviş Zaim oyuncu kadrosu; Ali Suliman, Saleh Bakri, Husam Chadat, Sara El Debuch, Muhammed Rifki gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Gerilim, Dram, Aksiyon Filmleri izle 2022 arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Flaşbellek, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status