Fırtınalı Soygun

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Fırtınalı Soygun filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde Fırtınalı Soygun filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan Fırtınalı Soygun filmi oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Fırtınalı Soygun filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Fırtınalı Soygun Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Fırtınalı Soygun filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Fırtınalı Soygun Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 11 Eylül 2020

Filmin Türü : Dram, Aksiyon

Filmin Yönetmeni : Michael Polish

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Emile Hirsch, Mel Gibson, Kate Bosworth, David Zayas, Stephanie Cayo

Filmin Konusu : Dram ve aksiyon türünde bir yapım olan film 11 Eylül 2020 tarihinde gösterime girmiştir. Film 1 saat 31 dakika süreye sahiptir.

Oldukça etkili bir kasırga tüm şehirde etkisini göstermektedir. Bunu fırsat bilen bir soygun çetesi hemen harekete geçer. Çete üyeleri bir binayı istila ederler. Olay yerine polisler hemen intikal ederler. Polisler çete üyeleri tarafından istila edilen binada yaşayan insanları tahliye etmek için hemen plan hazırlarlar. Ancak devam etmekte olan kasırga işleri hayli güçleştirmektedir. Bir polis dedektifi ise insanların binadan tahliye edilmesini reddederken diğer yandan ise suçlular ile bir mücadelenin içerisine girer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status