Fate/Grand Order The Movie (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Fate/Grand Order The Movie Filmi Konusu Nedir? | Oyuncuları Kimlerdir? | Fragmanı izle

Yönetmenliğini Kazuto Arai‘ın üstlendiği, anime türündeki film 15 Ekim 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir. 1 saat 36 dakikalık süreye sahip filmde takvimler 1273 yılını göstermektedir. Gezgin bir şövalye olan Bedivere, yolculuğunun nihayetine gelmiştir. Kutsal topraklar olarak adlandırılan yerler artık bir çöl halini almıştır. Ayrıca bu topraklarda denk güçteki üç büyük güç birbirleri ile savaş halindedir. Bedivere ve arkadaşları, Camelot şehrinde gerçekleşecek olan son savaş için hazırlık yapmaktadırlar.

Ekim 2021’de vizyona giren Fate/Grand Order The Movie filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

Fate/Grand Order The Movie Filmi Konusu Nedir

Anime türünde yapımlardan hoşlanan izleyicilerin severek izleyecekleri bu yapımda takvim yaprakları 1273 yılını göstermektedir. Kudüs, kutsak topraklar olarak adlandırılmakta olup tam bir çöl halini almıştır. Bu topraklarda insanlar evlerinden atılmıştır ve büyük acılar yaşamaktadırlar. Bölgede üç büyük güç bulunmaktadır ve bu güçler de birbirleri ile savaş halindedirler. Gezgin bir şövalye olan Bedivere, artık uzun yolculuğunun sonuna gelmiştir. Aslan Kral’ın gerçek niyetini uygulamasından tedirgin olan Bedivere ve arkadaşları, bunu önlemek istemektedirler. Bunu önlemek adına da kutsal sayılan Camelot şehrine doğru ilerlemeye başlarlar. Bu şehre ilerlemelerinin nedeni ise burada son savaşın yapılacak olmasıdır.

Fate/Grand Order The Movie Filmi Oyuncuları

Fate/Grand Order The Movie Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status