Farewell Amor Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Farewell Amor izle; 2020 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Farewell Amor tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Farewell Amor filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Farewell Amor filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde. Walter, bazı nedenlerden dolayı 17 yıl önce ailesini bırakıp ABD’ ye gitmek zorun da kalan bir göçmendir.

Farewell Amor film Hakkında

Farewell Amor filmi 25 Ocak 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Dram türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Ekwa Msangi otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Ekwa Msangi almıştır. Farewell Amor başrol oyuncu kadrosunu ise Frances McDormand, David Strathairn, Linda May gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 35 dakika olup, 6,8 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Farewell Amor izle Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Farewell Amor film konusu

Farewell Amor film; Walter, bazı nedenlerden dolayı 17 yıl önce ailesini bırakıp ABD’ ye gitmek zorun da kalan bir göçmendir. Aradan geçen bunca zaman sonunda Walker, karısı Esther ve kızı Sylvia ile ABD’ de tekrar bir araya gelmişlerdir. Tek yatak odası olan bir eve yerleşen aile geçen bunca süre sonunda birbirlerine iyice yabancılaşmışlardır. Herşeye sıfırdan başlayıp yeni bir hayat kurmak için Angola dansından yardım alırlar.

Farewell Amor Tek Parça,Full, Türkçe Dublaj izle

Farewell Amor film oyuncuları kimdir?

Ntare Mwine
Zainab Jah
Jayme Lawson
Joie Lee
Nana Mensah
Sanjit De Silva
Joel Michaely
Souléymane Sy Savané

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status