Fanteziler (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Fanteziler Filmi Konusu Nedir? | Oyuncuları Kimlerdir? | Fragmanı izle

Yönetmenliğini David Foenkinos, Stéphane Foenkinos‘un üstlendiği, baş rollerinde ise Denis Podalydès, Suzanne Clément, Mathys Barbedette, Pauline Clément‘in yer aldığı yabancı komedi türündeki film 15 Ekim 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir. Fransa yapımı olan film 1 saat 42 dakika süreye sahiptir. Filmde 6 çift yer almaktadır. Bu 6 çift son dönemlerde cinsel hayatlarında sorunlar yaşamaktadır. Cinsel yaşamlarına getirecekleri yenilikler sayesinde ilişkilerinin de düzeleceğine inanan bu çiftler, farklı fantezilerini harekete geçirerek mutluluğu yakalamanın peşine düşerler. Ancak bu bir yandan da komik olayların yaşanmasına yol açacaktır.

Ekim 2021’de vizyona giren Fanteziler filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

Fanteziler Filmi Konusu Nedir

Fransa yapımı komedi türü yapımda 6 çiftin ilişkilerine odaklanılmaktadır. Bu 6 çift son dönemde partnerleri ile ilişkilerinde cinsellik ile ilgili konularda sorunlar yaşamaktadır. Cinsellik konusunda yaşadıkları sorunlar normal ilişkilerine de zarar vermekte, çiftler arasındaki sorunlar her geçen gün daha da artmaktadır. İlişkilerinde mutluluğu yakalamak isteyen çiftler cinsel yaşamlarını renklendirmek için fantezilerini hayata geçirmeyi düşünürler. Her çiftin ve partnerlerin farklı fantezileri bulunmaktadır. İlişkilerini kameraya alma, teşhircilik, cinsel perhiz, grup ilişki, roleplay gibi farklı fanteziler ile mutluluğu tekrar yakalamanın peşine düşerler. Çiftlerin bu uygulamaları hayata geçirmeleri ise birbirinden komik hadiselerin içine düşmelerine sebep olacaktır.

Fanteziler Filmi Oyuncuları

Denis Podalydès, Suzanne Clément, Mathys Barbedette, Pauline Clément

Fanteziler Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status