False Positive Filmi | Netflix Fragmanı | Konusu | Oyuncuları

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

False Positive izle, 2021 Netflix Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, False Positive filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle.

False Positive film Hakkında

False Positive filmi 18 Haziran 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı False Positive isimli False Positive filmi Korku, Gerilim türünde ki en iyi film önerileri fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. False Positive film yönetmeni koltuğunda John Lee otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Ilana Glazer, John Lee tarafından kaleme almıştır. False Positive film oyuncuları ise gibi Ilana Glazer, Justin Theroux, Pierce Brosnan isimler süslemiştir. False Positive IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

False Positive film konusu

False Positive film; Lucy ve Adrian, uzun süredir bebek sahibi olmak için çabalayan bir çiftir. Doktor John Hindle ile tanışan çift, onun uyguladığı tedaviden sonra mutlu haberi alır. Bebeklerine kavuşacakları günü sabırsızlıkla beklerlerken Lucy, Hindle ile ilgili bir takım tuhaflıklar fark eder. Gün geçtikçe doktoru hakkında daha tuhaf durumlarla karşı karşıya kalan Lucy, doktoru hakkındaki rahatsız edici gerçeği ortaya çıkarmak için harekete geçer.

False Positive film Fragmanı

False Positive film Oyuncuları

Ilana Glazer
Justin Theroux
Sophia Bush
Josh Hamilton
Pierce Brosnan

False Positive izle, False Positive full izle, False Positive tek parça izle, False Positive film izle, False Positive Türkçe Dublaj izle, False Positive 720p izle, False Positive 1080p izle, False Positive film eleştirisi yorumları, False Positive film konusu, False Positive film oyuncuları, False Positive film yönetmeni, False Positive fragmanı, False Positive imdb puanı,

DMCA.com Protection Status