Facia Üçlü

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Facia Üçlü Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 24 Ağustos 2018

Filmin Türü : Yerli Komedi

Filmin Yönetmeni : Ramazan Özer

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Sefa Kındır, Mami Emen, Emre Gül

Filmin Konusu : Facia Üçlü Full Hd izle; Filmde her biri bitirim bir tipe sahip olan üç arkadaşın komedi dolu maceralarına yer verilmektedir. Emre genç bir adamdır ve dedesinden kalan mirasa hemen konmanın planlarını yapmaktadır. Dedesinden kalan tarlaları alabilmek için iki arkadaşı ile birlikte harekete geçer. Bu üç arkadaş tarlaları ele geçirmek için birçok plan yapar. Tarlaların bulunduğu köye gelen gençler tarlalar için planlarını uygulamaya koyacaklarken Emre, köyün muhtarının kızına aşık olur. Kızı kendisine aşık edebilmek için arkadaşlarından da yardım alır. Ama bu hiç kolay olmayacaktır. Kızın gönlünü çalmak için harekete geçen gençler kendilerini bir anda bir araba yarışının içerisinde bulacaklardır ve başlarına gelmeyen kalmayacaktır.

Sosyal medya fenomeni olan Sefa Kındır, Mami Emen, Emre Gül’ün oynadıkları yerli komedi türündeki film 24 Ağustos 2018 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Midsommar - Ritüel 2019 Filmi izle, Midsommar - Ritüel Tek parça izle, Midsommar - Ritüel Full hd izle, Midsommar - Ritüel Türkçe Dublaj izle, Midsommar - Ritüel Türkçe Altyazılı izle, Midsommar - Ritüel Filmi konusu, Midsommar - Ritüel Filmi oyuncuları, Midsommar - Ritüel Filmi Yönetmeni
Midsommar – Ritüel

Midsommar - Ritüel Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 26 Temmuz 2019 Filmin Yönetmeni : Ari Aster

Kapat
DMCA.com Protection Status