Eylem Yıldız Kimdir | Hayatı | Nereli | Kaç Yaşında

Google News Abone Ol Sinefocus.com
77
Eylem Yıldız Kimdir | Hayatı | Nereli | Kaç Yaşında

Eylem Yıldız Kimdir? | Hayatı | Biyografisi son dönemde merak edilenlerin başında gelmekte. Bizler de bu yazımızın içeriğinde merak edilen Eylem Yıldız doğum tarihi, burcu, kaç yaşında, boyu, kilosu gibi sorulara cevap bulmaya çalıştık. Ayrıca site ziyaretçilerimizin merak ettiği hususlar arasında yer almakta olan Eylem Yıldız doğum yeri, nereli, eşi, sevgilisi gibi hususlarında cevabını sizlere yazımız içinde sunuyoruz. Eylem Yıldız filmleri, dizileri hakkında detaya da yazımızda ulaşabileceksiniz.

Eylem Yıldız, 26 Mart 1978 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. 1995 yılında Pertevniyal Lisesi‘nden mezun olmuştur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet konservatuvarı Tiyatro Bölümü‘nde oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Türkiye’nin en çok seyredilen televizyon serisi Asmalı Konak‘la geniş kitleler tarafından tanınmış, henüz dizi devam ederken 2003 yılında kazandığı sınavla devlet tiyatrolarında kadrolu sanatçı olarak çalışmaya başlamıştır. 


Eğreti Gelin filminde Neşe rolünü üstlenmiş, oynadığı bu rolle 12. Altın Koza Film Festivali‘nde Umut Vaat Eden Kadın oyuncu ödülü almıştır. 2021’de Exxen‘de yayınlanmaya başlayan Sihirli Annem‘in yeni versiyonunda Firuze karakterini canlandıracaktır.

Eylem Yıldız Kaç Yaşında

26 Mart 1978 doğumludur.

Eylem Yıldız Burcu

Koç

Eylem Yıldız Nereli

İstanbul 

Eylem Yıldız Eğitim

Pertevniyal Lisesi – Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet konservatuvarı Tiyatro Bölümü

Eylem Yıldız Mesleği

Oyuncu

Eylem Yıldız Ailesi

Bilinmiyor

Eylem Yıldız Sevgilisi / Eşi

Bilinmiyor

Eylem Yıldız Saç Rengi

Kahverengi

Eylem Yıldız Göz Rengi

Ela

Eylem Yıldız Boy Kilo

Başarılı oyuncu Eylem Yıldız’ın boyu 158 cm ve kilosu ise 51’dir.

Bu yazımızda sizlere Eylem Yıldız Kimdir?, Eylem Yıldız Boyu Kaç, Eylem Yıldız Kilosu Nedir, Eylem Yıldız Boy Kilo, Eylem Yıldız Kaç Yaşında ve Eylem Yıldız Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın