Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 179. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 179. Bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 179. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 179. Bölüm tek parça fragmanı full hd izle yeni son bölüm işte ayrıntılar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 179. Bölüm 5 Ocak yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 179. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 179. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 179. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 179. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO Geçen Bölüm Özeti

Tipi, ihaneti kaldıramayarak masadakilerden habersiz yaptığı hamle ile tüm dengeleri alt üst etmiştir. Alpaslan’ın kararında yakaladığı başarıyı Yaman Korkmaz, başına buyruk hareket eden Tipi’nin oylamasında da başarmak ister. Tipi’ nin ipinin çekilmesi için karar verilmesi gerektiğini bunun için masanın ivedi olarak toplantıya davet edilmesini İlyas Çakırbeyli’den talep eder. Yaman Korkmaz, sessiz sedasız esas hedefleri için Babası Hamdi Korkmaz’la birlikte Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli’i ortadan kaldırılmanın planlarını gün yüzüne çıkartmaya çalışmaktadır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 179. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 179. Bölüm tek parça fragmanı full hd izle yeni son bölüm işte ayrıntılar.

Hızır Çakırbeyli ise yakın dostu olan Tipi’nin bukadar çabuk gözden çıkarılmaması için onu kurtarmanın mücadelesini vermektedir. Hızır Çakırbeyli planlar yaparken yaptığı planın sorunsuz işlemesinde ki en büyük engel ise yine Tipi’ dir. Tipi ise tek gayesi Gönül’ e kavuşmaktır ve bunun için tüm algıları kapanmışcasına hareket ederek hızır’ ı zor duruma sokmaktadır. Emine Façalı’ da bu arada rahat durmamakta ve kardeşi Tipi’ nin hayatı için yapılacak oylama da Haşmet ve Behzat Façalı’ya baskı yaparak oy verilmesini engel oldurtmaya çalışmaktadır.


Hızır, hem dostu Tipi’ yi kurtarmanın peşinde hem de asıl sorun olan içlerinde ki hainin kim olduğunu ortaya çıkarabilmek için plan yapmaktadır. Tüm oklar Bahar’ ı gösteriyor olsa da içinde bir şüphe vardır ve bundan emin olabilmek için planını kurmuştur. Bu planı hayata geçirebilmek için Ceylan ile yaptıkları planı hayata geçirmeye hazırlanırlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 179. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 179. Bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO dizi konusu

Çakırbeyliler suç dünyasının ismi bilinen hatrı sayılır en büyük ailesidir. Bu dünyada ki güç savaşı artık dünya geneline yayılmış ve güçlü olan hakimiyeti ele geçirecektir. Avrupa’ nın en büyüğü olmak ve bu güç savaşlarında zirveye oturmak tam bir kurtlar sofrasın da kuzu olmak gibidir. Bu savaşın galibi kim olacak başa kim geçecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO dizi oyuncuları kimdir?

Oktay Kaynarca
Sanem Çelik
Ali Sürmeli
Hüseyin Avni Danyal
Yunus Emre Yıldırımer
Ozan Akbaba
Sabina Toziya
Turgay Tanülkü

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status