Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
86
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.Bölüm izle; ATV Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, EDHO 198.Bölüm 8 Haziran 2021 Tek Parça izle detayları. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.Bölüm 8 Haziran 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO Geçen Bölüm Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak;

Hızır Çakırbeyli, Rıdvan ve bağlı olduğu şebekeyle verdiği savaşta sevdiklerini teker teker kaybetmeye başlar. Gelini Didem Çakırbeyli’nin ölümünün ardından akrabası ve dostu Haşmet Façalı’yı da kaybeden Hızır Çakırbeyli, artık şartları zorlamaya karar verir.

Çakırbeyli ailesi kadar Façalı ailesine de ateş düşer. Yeğeni ve abisinin cenazesinde yapılan bombalı saldırıyla en yakınındaki isim olan Hakan’ı da kaybeden Behzat Façalı, intikam yemini eder. Abisi Haşmet Façalı gibi kendisini kaybetmesinden korkan Hızır Çakırbeyli, kurduğu planın merkezine Behzat Façalıyı koyar.

Evlendiği gün eşini kaybeden Hızır Ali’yi öldürmeyi kafasına koyan Rıdvan, bir hamle de hastanede yapar. Yapılacak saldırıyı ön gören Alpaslan ise kurduğu oyunla Rıdvan’ın bir oğlunu daha tuzağa düşürür. Oğlunu kurtarmak için her yola başvuran Rıdvan ise tüm bağlantılarını kullanarak savaşa yeni bir isim dahil eder.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO dizi konusu

Yerli dizi full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz En iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Çakırbeyliler suç dünyasının ismi bilinen hatrı sayılır en büyük ailesidir. Bu dünyada ki güç savaşı artık dünya geneline yayılmış ve güçlü olan hakimiyeti ele geçirecektir. Avrupa’ nın en büyüğü olmak ve bu güç savaşlarında zirveye oturmak tam bir kurtlar sofrasın da kuzu olmak gibidir. Bu savaşın galibi kim olacak başa kim geçecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO dizi oyuncuları kimdir?

Oktay Kaynarca
Sanem Çelik
Ali Sürmeli
Hüseyin Avni Danyal
Yunus Emre Yıldırımer
Ozan Akbaba
Sabina Toziya
Turgay Tanülkü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.Bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, EDHO, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.Bölüm full izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.Bölüm tek parça izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.Bölüm fragmanı