Eşek Kral

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 7,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Eşek Kral Filmin Yönetmeni: Aziz Jindani

Filmin Oyuncuları: –

Filmin Türü: Animasyon , Aile, Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 20 Aralık 2019

Filmin Süresi : 1 saat 25 dakika

Eşek Kral Filmi konusu; Eşek Kral izle, Pakistan yapımı animasyon türünde bir film olan Eşek Kral, hayallerinin ve ideallerinin ardında sürüklenen Eşek Mangu’nun serüvenlerine yer verilmektedir. Mangu, hayal dünyasında yaşayan bir yapıya sahiptir. Mangu çıktığı yolculuklarda maceradan maceraya koşturmaktadır. Son çıktığı macera dolu yolculukta ise kendini hiç ummadığı olayların içerisinde bulur. Kral Azad Nagar, krallığını bırakacaktır ve onun yerine seçilecek kral adayları içerisinde en şanslı olanı Eşek Mangu’dur.

Bir tilki olan Bayan Fitna, ne yapar eder Eşek Mangu’nun krallık için aday olmasını sağlar. Ama Mangu bu adaylık ile aslında farkında olmadan hain bir planın parçası olacaktır. Bayan Fitna, kralın tahttan indirilmesi sonrasında onun yerine geçecek olan kişinin de başarısız olmasını istemektedir ve bunun için girişimlere bulunmaktadır. 2019 Aralık ayında vizyona giren ve animasyon türünde bir film olan Eşek Kral 95 dakika süreye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Sefirin Kızı Bölüm Fragmanı | Sefirin Kızı Bölüm Full HD Tek Parça izle
Sefirin Kızı 10.Bölüm 24 Şubat 2020

Sefirin Kızı 10.Bölüm Fragmanı | Sefirin Kızı 10.Bölüm Full HD Tek Parça izle Sefirin Kızı 10.Bölüm Fragmanı Özeti 24 Şubat

Kapat
DMCA.com Protection Status