Eraserhead

Google News Abone Ol Sinefocus.com
36
Eraserhead

Bu ay içerisinde gösterime girecek filmler arasında kendine ayrı bir yer edinen, film severler tarafından da büyük bir heyecan ile vizyona girmesi beklenen Eraserhead nihayet izleyicilerin ve sinema eleştirmenlerinin beğenisine sunuldu. Eraserhead filmine ilişkin aklınızda olan sorulara cevap vermek için hazırladığımız yazımız içerisinde film ile ilgili geniş ve özenle hazırlanmış bilgiler bulabilirsiniz. Eraserhead filminin oyuncu kadrosunda yer alan aktrislerin yanında filmin yönetmeni, yayınlanmış olan fragmanları ve en önemlisi de tabi ki filmin konusunu haberimizi okuyarak öğrenin.

Eraserhead Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 16 Ekim 2020

Filmin Türü : Korku – Fantastik

Filmin Yönetmeni : David Lynch

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Jack Nance, Charlotte Stewart, Allen Joseph, Jeanne Bates

Filmin Konusu : 16 Ekim 2020 tarihinde vizyona giren 1977 yapımı korku ve fantastik türündeki film 1 saat 29 dakika süreye sahiptir.

Henry Spencer bir fabrikada çalışmaktadır. Günün birinde kız arkadaşının hamile olduğunu öğrenir. Birlikte aynı evde yaşamaya başlarlar. Hamilelik sürecinin sonunda doğan çocuk çiftin bütün hayatını derinden etkileyecektir. Yeni doğan çocuğun gece gündüz demeden ağlaması, hiç susmaması çiftin uykusuz kalması, sinirlerinin bozulması ile beraber birliktelikleri büyük bir darbe yiyecektir.

Bir cevap yazın