Enna: Kara Büyü

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Enna: Kara Büyü izle; Netflix Film Fragmanı Tanıtımı, Konusu, imdb Puanı, Özeti, Enna: Kara Büyü full Tek Parça izle detayları.

Enna: Kara Büyü film Hakkında

Enna: Kara Büyü filmi 29 Ekim 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Enna: Kara Büyü Korku türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Enna: Kara Büyü film yönetmeni koltuğunda Burak Çelik otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Burak Çelik tarafından kaleme almıştır. Enna: Kara Büyü film oyuncuları ise Vedi İzzi, Sevil Akdağ, Erhan Tursun gibi başarılı isimler süslemiştir. Enna: Kara Büyü IMDb puanı 5,3 olarak güncellenmiştir.

Enna: Kara Büyü film konusu

Enna: Kara Büyü film; Emel, sıradan bir yaşam süren bir fotoğrafçıdır. Son zamanlarda işleri pek yolunda gitmeyen Emel’den çalıştığı şirket özel bir sergi için fotoğraf çekmesini ister. Bu durum üzerine Emel, en yakın arkadaşı Sofia ile birlikte fotoğraf çekmek için geçmişte korkunç olayların yaşandığı bir köye gider. Bu sırada sokaklarda yaşayan esrarengiz iki adam olan Kürşat ve Tuğrul’un yolu, bir gece yarısı Kürşat’a gelen bir telefon nedeniyle Emel ve Sofia ile kesişir. Birbirlerini tanımayan iki arkadaş grubu, kendilerini paranormal olayların içinde bulur.

Enna: Kara Büyü film Fragmanı

Enna: Kara Büyü film Oyuncuları

Enna: Kara Büyü Film yönetmeni Burak Çelik üstlendiği Enna: Kara Büyü oyuncu kadrosunda; Vedi İzzi, Sevil Akdağ, Erhan Tursun gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Sevil Akdağ
Vedi İzzi
Fereshteh Azadbakhsh
Erhan Tursun

Enna: Kara Büyü izle, Enna: Kara Büyü full izle, Enna: Kara Büyü tek parça izle, Enna: Kara Büyü film izle, Enna: Kara Büyü 720p izle, Enna: Kara Büyü 1080p izle, Enna: Kara Büyü eleştirisi yorumları, Enna: Kara Büyü konusu, Enna: Kara Büyü oyuncuları, Enna: Kara Büyü yönetmeni, Enna: Kara Büyü fragmanı, Enna: Kara Büyü imdb puanı, Enna: Kara Büyü Filmi nerede çekildi

DMCA.com Protection Status