En Soğuk Düşman Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı, Netflix

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

En Soğuk Düşman Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

En Soğuk Düşman Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 2 Mart 2022 olarak açıklanan Macera, Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 7,7 2022 Film izle arasında yer alan sinema filmidir. En Soğuk Düşman film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 42 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri İzlanda, Danimarka, ABD’de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Peter Flinth yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Nikolaj Coster-Waldau, Joe Cole, Charles Dance gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

En Soğuk Düşman filmi; Yönetmenliğini Peter Flinth’ ın yaptığı Macera, Dram türünde ki En Soğuk Düşman filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Ejnar Mikkelsen liderliğindeki bir ekip, 1909 yılında bir keşif gezisi için kurularak görevlendirilir. Grönland’da Danimarka keşfi için görevlendirilen bu ekibi görevlerinde beklenmedik tehlikeler beklemektedir. Ekibin amacı Grönland’ın tek parça bir ada olduğunu belgelemektir. Mikkelsen, mürettebatı gemide bırakıp yanına aldığı deneyimsiz Iver Iversen buzulları aşar. Grönland’ın ada olduğunu kanıtlamayı başarsalar da buradan tekrar gemiye dönmeleri gerekmektedir. Ancak gemiye dönmeleri sandıkları kadar kolay olmadığı gibi oldukça da tehlikeli bir boyuttadır.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Peter Flinth oyuncu kadrosu; Nikolaj Coster-Waldau, Joe Cole, Charles Dance gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Dram, 2022 Macera Filmleri Önerileri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Against The Ice Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, En Soğuk Düşman, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status