El-Deccur

El-Deccur izle | El-Deccur Filmi Full HD Tek Parça izle

El-Deccur izle | El-Deccur Filmi Full HD Tek Parça izle

El-Deccur izle, El-Deccur Filmi Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri El-Deccur Fragmanı Full hd tek parça izle 

Filmin Yönetmeni: Gökhan Arı

Filmin Oyuncuları: Fatih Kınacı, Aybars Mengi, İsmail Ülgey, Nasmina Tüten, Ulukan Ağdaş

Filmin Türü: Gerilim, Korku

Filmin Vizyon Tarihi : 6 Mart 2020

Filmin Süresi : 1 saat 13 dakika

El-Deccur Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

El-Deccur Full hd | Altyazılı | Türkçe Dublaj izle

El-Deccur Filmi konusu:  Arkeoloji eğitimi almakta olan bir grup öğrenci, hocaları ile beraber daha önce belirlenen bir kazı bölgesine arkeolojik çalışmalarda bulunmak üzere yola çıkarlar. Ekip kızlı erkekli bir grup öğrenciden oluşmaktadır ve ekipte yer alan herkes büyük bir heyecan içerisindedir. Belirlenen bölgeye gelen gençler büyük bir keyif ile işe koyulurlar. Çalışmalar esnasında tılsımlı bir kolye bulurlar. Ancak bu kolye onların hayatlarını alt üst edecek bir güce sahiptir. Ekip bu kolyeyi buldukları için oldukça mutludurlar. Ancak gün bitip gece bastırdığında bu mutluluk yerini büyük bir korkuya bırakacakır.

El-Deccur Tek Parça 1080p | 720p izle

Gecenin bastırması ile beraber 7 kişiden oluşan ekip Deccur ile karşı karşıya kalacaktır. Deccur’un yaşattığı korku ve dehşetin tarifi imkansızdır ve bundan kurtulabilmenin tek yolu ise sabahın olmasını beklemektir. Korku ve gerilim türünde bir yapım olan film Mart 2020 de sinema salonlarında gösterime girecek olup 1 saat 13 dakikalık bir süreye sahiptir.

El-Deccur Filmi, El-Deccur Filmi izle, El-Deccur Tek parça izle, El-Deccur Full hd izle, El-Deccur Filmi konusu, El-Deccur Filmi oyuncuları, El-Deccur Filmi Yönetmeni

Bir cevap yazın