Ehrimen Kanlı Yol izle, Filmi Netflix Fragmanı | Konusu | Oyuncuları

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ehrimen Kanlı Yol izle, 2020 Netflix Film fragmanı full hd izle, konusu, oyuncuları, imdb puanı, Ehrimen Kanlı Yol filmi 720p tek parça izle.

Ehrimen Kanlı Yol film Hakkında

Ehrimen Kanlı Yol filmi 2020 yayınlanan Netflix filmidir. Ehrimen Kanlı Yol Korku türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Ehrimen Kanlı Yol film yönetmeni koltuğunda Ozan Açıktan otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Kemal Danacı, Onur Özcan tarafından kaleme almıştır. Ehrimen Kanlı Yol film oyuncuları ise Erol Sertel, Mustafa Aydın, Turgut Çömlek gibi isimler süslemiştir. Ehrimen Kanlı Yol IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Ehrimen Kanlı Yol film konusu

Ehrimen Kanlı Yol film; Ehrimen Kanlı Yol, korku filmi çeken bir ekibin yaşadıklarını konu ediyor. Bir film ekibi, Kanlı Yol adında bir korku filmi çekmeye karar verir ve bunun için Anadolu’daki bir köye gider. Ancak çekimin başlamasından önceki gece film ekibi aynı kabusu görür. Bu durumun iyiye işaret olmadığını düşünüp, tedirgin olan ekip, İstanbul’a geri döner. Yönetmen Fatih, görüntü yönetmeni Gürsel, sanat yönetmeni Meyra ve sesçisi İsmail yaşanan olayları araştırmak için köyde kalmaya karar verir.

Ehrimen Kanlı Yol film Fragmanı

Ehrimen Kanlı Yol film Oyuncuları

Ehrimen Kanlı Yol Film yönetmeni Kemal Danacı üstlendiği Ehrimen Kanlı Yol oyuncu kadrosunda; Erol Sertel, Mustafa Aydın, Turgut Çömlek gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Erol Sertel
Mustafa Aydın
Turgut Çömlek

Ehrimen Kanlı Yol izle, Ehrimen Kanlı Yol full izle, Ehrimen Kanlı Yol tek parça izle, Ehrimen Kanlı Yol film izle, Ehrimen Kanlı Yol 720p izle, Ehrimen Kanlı Yol 1080p izle, Ehrimen Kanlı Yol eleştirisi yorumları, Ehrimen Kanlı Yol konusu, Ehrimen Kanlı Yol oyuncuları, Ehrimen Kanlı Yol yönetmeni, Ehrimen Kanlı Yol fragmanı, Ehrimen Kanlı Yol imdb puanı, Ehrimen Kanlı Yol Filmi nerede çekildi

DMCA.com Protection Status