Efsunlu – Kabirden Gelen

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Efsunlu – Kabirden Gelen Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 5 Temmuz 2019

Filmin Yönetmeni : Uğur Kaplan

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Sedef Şahin, Elif Kartal, İrem İpek

Filmin Konusu : Efsunlu – Kabirden Gelen  izle, Burcu, yıllar önce daha bebekken bir yurt kapısına bırakılmış ve yurdun sahibi Zahide tarafından büyütülmüş bir genç kızdır. Zahide, Burcu’nun ölümcül bir beyin hastalığı olduğunu düşünür ve onu insanlardan uzak bir ortamda büyütür. Yirmili yaşlarına dek hep kapalı kapılar ardında tutulan Burcu’nun çığlıkları, yurt koridorlarından eksik olmaz. Konuşamayan ve vahşi bir hayvan kadar hırçın olan Burcu hiçbir zaman dört duvar arasından çıkamaz. Yurtta kalan kızlar, Burcu’nun içine cin girdiğini, o yüzden bu halde olduğunu düşünür. Kübra ise, yurdun en yeni öğrencilerindendir. Annesi doktorların ihmali sonucu hayatını kaybedince hemşire olmaya karar vermiştir. Yurttaki diğer kızlardan gördüğü zorbalığa göğüs germeye uğraşan Kübra, Burcu’nun varlığından haberdar olur.

Burcu’ya faydasının dokunabileceğini hisseder ve yurtta ona ulaşmaya çalışır. Burcu ile iletişim kurmanın bir yolunu bulmaya çalışırken, korkunç bir planın parçası olarak seçilip seçilmediğinden hiç haberi yoktur. Uğur Kaplan imzalı korku filminin oyuncu kadrosunda Sedef Şahin, Elif Kartal ve İrem İpek yer alıyor. Film 2019 yılının Temmuz ayında sinema salonlarında gösterime girmiş olup korku türünde filmlerden hoşlananlar için oldukça ideal bir film olduğunu düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Sesinde Aşk Var 2019 Filmi izle, Sesinde Aşk Var Tek parça izle, Sesinde Aşk Var Full hd izle, Sesinde Aşk Var Filmi konusu, Sesinde Aşk Var Filmi oyuncuları, Sesinde Aşk Var Filmi Yönetmeni
Sesinde Aşk Var

Sesinde Aşk Var Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 16 Ağustos 2019 Filmin Yönetmeni : Osman Taşçı

Kapat
DMCA.com Protection Status