Dynasty 3.Sezon 11.Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dynasty 3.Sezon 11.Bölüm Fragmanı İzle

Dynasty dizisi 3.Sezon 11.Bölüm fragmanı kısa bir süre önce yayınlandı. Dynasty 3.Sezon 11.Bölümü ne zaman, Yeni bölüm konusunu ve fragmanı merak edenler haberimizin devamını okuyarak dizi hakkında bilgiye sahip olabilir ve yeni bölüm fragmanını izleyebilirler. Dynasty dizisinin 3.Sezon 11.Bölümü izlemek isteyenler, dizi31 Ocak 2020 Cuma günü televizyon ekranlarında olacak.

Dynasty Dizisi Genel Konusu

Fallon Carrington yakışıklı olduğu kadar aynı zamanda kurnaz bir kişiliğe de sahiptir. Babasının sahip olduğu küresel enerji şirketinde iyi bir pozisyonda çalışmayı düşünmektedir. Günün birinde babası, kendisini ve kardeşini Atlanta’ya davet eder. Fallon bu davetin kendisi ile ilgili terfi nedeniyle olduğunu düşünürken davetin gerçek nedeninin üvey anneleri ile tanıştırılmak için olduğunu şok edici bir şekilde öğrenir.

Üvey anneleri Cristal, genç olduğu kadar Fallon kadar da kurnazdır. Fallon bir anda ortaya çıkan bu üvey annenin bir para avcısı olduğunu düşünmektedir. Ancak Cristal ile birlikte vakit geçirdikçe onun oldukça hırslı ve prensip sahibi birisi olduğunu, babasını da gerçek anlamda sevdiği için birlikte olduğunu görecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Öğretmen Dizisi Yeni Son Bölüm Full HD Tek Parça izle
Öğretmen 2.Bölüm 11 Mart 2020

Öğretmen 2.Bölüm 11 Mart 2020 Öğretmen 2.Bölüm Fragmanı Özeti 11 Mart 2020 yeni son bölümü Yayınlandı heyecanla beklenen Öğretmen 2.Bölüm

Kapat
DMCA.com Protection Status