Dünyanın En Kötü İnsanı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Dünyanın En Kötü İnsanı izle, 2021 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları, Dünyanın En Kötü İnsanı filmi full hd izle, Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi. The Worst Person in the World,, Julie adında genç bir kadının hayatına odaklanır. 30 yaşına girecek olan Julie’nin aşk hayatı yolunda gitmemektedir.

Dünyanın En Kötü İnsanı film Hakkında

Dünyanın En Kötü İnsanı filmi 12 Kasım 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Verdens verste menneske isimli Dünyanın En Kötü İnsanı filmi Dram, Komedi türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Dünyanın En Kötü İnsanı film yönetmeni koltuğunda Joachim Trier otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Joachim Trier, Eskil Vogt tarafından kaleme almıştır. Dünyanın En Kötü İnsanı film oyuncuları ise Renate Reinsve, Anders Danielsen Lie, Herbert Nordrum gibi başarılı isimler süslemiştir. Dünyanın En Kötü İnsanı IMDb puanı 7,8 olarak güncellenmiştir.

Dünyanın En Kötü İnsanı film konusu nedir?

Dünyanın En Kötü İnsanı film; The Worst Person in the World,, Julie adında genç bir kadının hayatına odaklanır. 30 yaşına girecek olan Julie’nin aşk hayatı yolunda gitmemektedir. 45 yaşındaki yaşamını çizgi roman yazarı olarak sürdüren Aksel ile birlikte yaşayan Julie, hayatını yaşadığını hissediyor. Ailesinin beklentilerinin ve Aksel’in çocuk sahibi olma arzusunun yükünü taşıyamayan Julie, sürekli değişen hayallerinin peşinden koşmaya devam eder. Genç ve yakışıklı Eivind ile tanıştığında hayatı farklı bir hal alır.

Dünyanın En Kötü İnsanı film Fragmanı

Dünyanın En Kötü İnsanı film Oyuncuları kimdir?

Dünyanın En Kötü İnsanı Film yönetmeni Joachim Trier üstlendiği Dünyanın En Kötü İnsanı oyuncu kadrosunda; Renate Reinsve, Anders Danielsen Lie, Herbert Nordrum gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Renate Reinsve
Anders Danielsen Lie
Herbert Nordrum

Dünyanın En Kötü İnsanı izle, Dünyanın En Kötü İnsanı Netflix izle, Dünyanın En Kötü İnsanı full izle, Dünyanın En Kötü İnsanı tek parça izle, Dünyanın En Kötü İnsanı film izle, Dünyanın En Kötü İnsanı Türkçe Dublaj izle, Dünyanın En Kötü İnsanı 720p izle, Dünyanın En Kötü İnsanı 1080p izle, Dünyanın En Kötü İnsanı film eleştirisi yorumları, Dünyanın En Kötü İnsanı film konusu, Dünyanın En Kötü İnsanı film oyuncuları, Dünyanın En Kötü İnsanı film yönetmeni, Dünyanın En Kötü İnsanı fragmanı, Dünyanın En Kötü İnsanı imdb puanı,

DMCA.com Protection Status