Dün Gece Soho’da

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Dün Gece Soho’da izle, 2021 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları, Dün Gece Soho’da filmi full hd izle, Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi. Londra’da yaşayan genç bir kadın olan Sandy’nin en büyük tutkusu modadır. Tasarımcı olarak yeteneklerinin dışında Sandy, zamanda yolculuk edebilmektedir.

Dün Gece Soho’da film Hakkında

Dün Gece Soho’da filmi 12 Kasım 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Last Night in Soho isimli Dün Gece Soho’da filmi Gerilim, Korku türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Dün Gece Soho’da film yönetmeni koltuğunda Edgar Wright otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Krysty Wilson-Cairns, Edgar Wright tarafından kaleme almıştır. Dün Gece Soho’da film oyuncuları ise Thomasin McKenzie, Anya Taylor-Joy, Matt Smith (XI) gibi başarılı isimler süslemiştir. Dün Gece Soho’da IMDb puanı 7,8 olarak güncellenmiştir.

Dün Gece Soho’da film konusu nedir?

Dün Gece Soho’da film; Londra’da yaşayan genç bir kadın olan Sandy’nin en büyük tutkusu modadır. Tasarımcı olarak yeteneklerinin dışında Sandy, zamanda yolculuk edebilmektedir. Bir gün kendisini 1960’ların Londra’sında bulan Sandy, burada hayranı olduğu şarkıcı Jack ile tanışır. Ancak Sandy çok geçmeden 1960’ların Londrası’nın hiç de göründüğü gibi olmadığını fark eder.

Dün Gece Soho’da film Fragmanı

Dün Gece Soho’da film Oyuncuları kimdir?

Dün Gece Soho’da Film yönetmeni Edgar Wright üstlendiği Dün Gece Soho’da oyuncu kadrosunda; Thomasin McKenzie, Anya Taylor-Joy, Matt Smith (XI) gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Thomasin McKenzie
Anya Taylor-Joy
Matt Smith
Diana Rigg
Rita Tushingham
Terrence Stamp

Dün Gece Soho’da izle, Dün Gece Soho’da Netflix izle, Dün Gece Soho’da full izle, Dün Gece Soho’da tek parça izle, Dün Gece Soho’da film izle, Dün Gece Soho’da Türkçe Dublaj izle, Dün Gece Soho’da 720p izle, Dün Gece Soho’da 1080p izle, Dün Gece Soho’da film eleştirisi yorumları, Dün Gece Soho’da film konusu, Dün Gece Soho’da film oyuncuları, Dün Gece Soho’da film yönetmeni, Dün Gece Soho’da fragmanı, Dün Gece Soho’da imdb puanı,

DMCA.com Protection Status