Dracula Başlangıç (Dracula Untold)

Google News Abone Ol Sinefocus.com
26
Dracula Başlangıç (Dracula Untold)

Dracula Başlangıç izle; Dracula Başlangıç Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD olarak türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar.

Dracula Başlangıç izle; Dracula Başlangıç Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD olarak türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Dracula Başlangıç Netflix filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Dracula Başlangıç filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Dracula Başlangıç film Hakkında

Dracula Başlangıç (Dracula Untold) Bram Stoker‘ın aynı adlı kitabından beyazperdeye uyarlanan ABD ve Birleşik Krallık yapımı film 3 Ekim 2014′ de vizyona girmiştir. Aksiyon, fantastik, korku türünde ki film büyük ses getirmiştir. 70 milyon dolarlık büyük bütçesi ile sinema severlere tam bir görsel şölen sunmak için kurgulanmıştır. 215 Milyon dolarlık hasılatı ile başarılı filmler arasında yerini almıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Gary Shore oturuken, yapımcılılığını ve senaryosunu Matt Sazama ve Burk Sharpless kaleme almıştır. Dracula Başlangıç başrol oyuncu kadrosunu ise Luke Evans, Sarah Gadon, Dominic Cooper, Samantha Barks, Art Parkinson ve Charles Dance gibi isimler süslemiştir. Film süresi 92 dakika olup, 6,3′ lük IMDb puanına sahiptir.

Dracula Başlangıç film konusu

Dracula Başlangıç (Dracula Untold) Filmin konusu, 15 yy’da III. Vlad ve eşi Mirena Transilvanya topraklarını yönetmektedir. Ülkelerin de baş gösteren Osmanlı İmparatorluğunun tehditi altındadır. Ülkelerini tehdit eden çok büyük bir sorun ile karşı karşıya kalmışlardır. Osmanlı İmparatoru Fatih Sultan II. Mehmed, Vlad’ın oğlu Ingeras’ın da aralarında olduğu Eflak’tan 1000 erkek çocuğunun alınarak Osmanlı İmparatorluğu için yetiştirilecek askerlerin arasında katmak istemektedir.

Ya Osmanlı ordusunun isteklerini kabul edecektir yada onları yenmek için bir canavarın yardımını isteyerek ruhunu şeytana satacağı bir ikilem içinde kalmıştır. Broken Tooth dağına şeytanla pazarlak için giden Vlad, şeytanın ona hiçbir insanoğlunda olmayan eşsiz bir güç vermiştir. Artık o zamandan sonra geriye dönülemez insan kanına olan bağlılığı onu esiri etmiştir.

Dracula Başlangıç film oyuncuları kimdir?

Luke Evans – III. Vlad/Kont Drakula
Sarah Gadon – Mirena/Mina
Dominic Cooper – II. Mehmed
Samantha Barks – Yek
Art Parkinson – Ingeras
Charles Dance – Caligula
Charlie Cox
William Houston – Cazan
Ferdinand Kingsley – Hamza Bey
Noah Huntley – Captain Petru
Dilan Gwyn – Governess
Zach McGowan – Shkelgim
Ronan Vibert – Simion “The Wise”
Diarmaid Murtagh – Dimitru
Thor Kristjansson – Bright Eyes
Joseph Long – Ömer

Bir cevap yazın