Downton Abbey

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Downton Abbey Filmin Yönetmeni: Michael Engler

Filmin Oyuncuları: Michelle Dockery, Hugh Bonneville, Maggie Smith

Filmin Türü: Dram, Tarihi

Filmin Vizyon Tarihi : 19 Eylül 2019

Filmin Süresi : 2 saat 2 dakika

Downton Abbey Filmi konusu; Downton Abbey izle, 2010-2015 yılları arasında yayınlanan aynı isimli dizinin sinema versiyonu olarak çekilen filmde İngiltere’de 1920’li yıllarda soylu bir ailenin üyeleri ve onlara hizmet sunan hizmetkarlar arasındaki olaylar zamana uygun bir dil ile anlatılmaktadır. 1920 li yıllarda yaşanmakta olan dünya savaşı ve sınıfsal çatışmaların etkileri bu evde de hizmetkarlar ile soylu aile üyeleri arasında hissedilmektedir. Filmin dizi versiyonu birçok dalda ödül almış olup dizide yer alan oyuncular bu defa beyazperde önünde yer almakta. 20 milyon dolar gibi bir bütçe ile çekilen film oldukça görkemli bir malikanede yaşayan soylu bir ailenin fertleri ve onlara hizmet sağlayan hizmetkarlar arasındaki ilişkileri konu almakta.

Eleştirmenlerden hayli iyi reaksiyonlar alan dizi yayınlandığı beş yıl boyunca oldukça büyük bir ilgi görmüş ve birçok dalda da ödüle layık görülmüştür. Dizide yer alan oyuncular bu defa dizinin sinema versiyonu için kamera önünde yerlerini aldılar. Tarihi ve dram türünde bir yapım olan film Eylül 2019 da sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı izle | Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı izle, Büyük ve güçlü Sırbistan’ı kurmak hayali ile Balkanlar’da orduları ile zulüm yayan Sırbistan Kral’ı Lazar,

Kapat
DMCA.com Protection Status