Doktor Uyku Doctor Sleep

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Doktor Uyku Doctor Sleep Filmin Yönetmeni: Mike Flanagan

Filmin Oyuncuları: Ewan McGregor, Rebecca Ferguson, Kyliegh Curran

Filmin Türü: Gerilim, Fantastik

Filmin Vizyon Tarihi : 22 Kasım2019

Filmin Süresi : 2 saat 32 dakika

Doktor Uyku Doctor Sleep Filmi konusu; Doktor Uyku Doctor Sleep izle, Danny çocukluğu boyunca yaşadığı travmatik olaylar nedeniyle alkole bağlanmıştır. Çocukluğunda bulunan karanlık bir yer vardır ve burada çok kötü olaylar yaşanmıştır. Orada yaşayan şeyler geri dönmüşlerdir. Danny’i sürekli rahatsız etmektedirler. Danny babasının genlerinden miras kalan mutsuzluk, umutsuzluk ve alkol bağımlılığı ile mücadele etmektedir. Bulunduğu ortamdan kaçarak kurtulmak için New Hempshire’a yolculuk eder. Günün birinde New Hempshire kentinde bir destek grubu ile tanışır ve bu ona iyi geldiği için de bir bakımevinde işe girer. Bu olaylar gelişirken diğer tarafta ise kendilerine True Knot adını veren ve otoyollarda refah ve mutluluk arayan bir topluluk bulunmaktadır. Bu grup dışardan göründüğü kadarıyla ileri yaştaki ve zararsız kişilerden oluşmaktadır. Ancak gerçekler bu durumdan biraz farklıdır. Danny bir süre sonra kendisi ile benzer yeteneklere sahip biri olan Abra Stone ile psişik bağ kurarak tanışır. True Knot topluluğunun özel yeteneklere sahip kişileri bularak onları avladığını öğrenir. Bu topluluk özel yeteneklere sahip kişilere işkence etmekte, bu işkence esnasında yetenekli kişilerden çıkan pırıltı buharını teneffüs ederek ölümsüzlüğü yakalamaktadır.

Doktor Uyku Doctor Sleep izle | Doktor Uyku Doctor Sleep Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Doktor Uyku Doctor Sleep izle | Doktor Uyku Doctor Sleep Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Psişik güçler konusunda hayli yetenekli birisi olan Abra Stone, Danny’e bu grupla olan mücadelesinde büyük yardımlarda bulunacaktır. True Knot topluluğu, Abra’nın sahip olduğu gücün farkına varmıştır ve artık onun peşine düşmüşlerdir. Amaçları ona işkence ederek ondan çıkacak olan parıltı ile yarı ölümsüzlüğü yakalamaktır. Gerilim ve Fantastik türde bir film olan yapım Kasım 2019 tarihinde sinema salonlarında izleyiciler ile buluşmuştur. Stephen King’in ünlü romanından uyarlanan film gerilim ve fantastik türde bir yapım olarak izleyiciler ile buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Yüzleşme 2019 Filmi izle, Yüzleşme Tek parça izle, Yüzleşme Full hd izle, Yüzleşme Türkçe Dublaj izle, Yüzleşme Türkçe Altyazılı izle, Yüzleşme Filmi konusu, Yüzleşme Filmi oyuncuları, Yüzleşme Filmi Yönetmeni
Yüzleşme

Yüzleşme Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2 Ağustos 2019 Filmin Yönetmeni : François Ozon Filmin Oyuncu

Kapat
DMCA.com Protection Status