Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm full izle Fragmanı 27 Ocak 2021

Google News Abone Ol Sinefocus.com
42
Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm full izle Fragmanı 27 Ocak 2021

Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Mehdi, yoğun bakım da ki durumu devam ederken hayati tehlikeyi henüz atlatamamıştır. Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm full izle 27 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Doğduğun Ev Kaderindir Geçen Bölüm Özeti

Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Mehdi, yoğun bakım da ki durumu devam ederken hayati tehlikeyi henüz atlatamamıştır. Barış ve Zeynep arasında ki yakınlaşma git gide artmaktadır. Mehdi’ nin başına gelenlerden dolayı Zeynep kendisini sorumlu tutarken ailesini toparlamaya çalışmaktadır. Kibritler ise maddi zorlukları yüzünden evlerinden atılır, onların bu zor durumuna kayıtsız kalamayan Zeynep, hepsini kendi evine almıştır.

Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm izle Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir dizi konusu

Doğduğun Ev Kaderindir Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, Mehdi ve Zeynep’in çetin aşk efsanesini izleyiciyle buluşturuyor. Çocukken çok acı zamanlar geçirerek yetişmiş Mehdi ve Zeynep zorlu bir yaşam mücadelesi sonunda her ikisinin de ruhlarında ki açılan yaralar yıllar sonra bile çocukken yaşadıkları ile doludur. İki yaralı ruh birbirine ait olma duygusu bulacak. İkilinin bu yolculuğu artık sözlükte yer alan tüm kelimeleri izleyiciye tekrar anlatacak.

Doğduğun Ev Kaderindir dizi oyuncuları kimdir?

Zeynep – Demet Özdemir
Mehdi – İbrahim Çelikkol
Sakine – Zuhal Gencer
Nermin – Senan Kara
Ekrem – Nail Kırmızıgül
Faruk – Engin Hepileri
Cemile – Elif Sönmez
Sultan – Hülya Uyar
Nuh – Fatih Koyunoğlu
Müjgan – Zeynep Kumral
Kibrit – Helin Kandemir

Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm izle, Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm tek parça izle, Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm full izle

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın