Dirlik Düzenlik

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Dirlik Düzenlik izle; Film Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Dirlik Düzenlik Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 6 Mayıs 2022 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı:2022 En iyi filmler arasında yer alan sinema filmidir. Dirlik Düzenlik film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 Saat 37 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Nesimi Yetik yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Dudu Yetik, Asiye Dinçsoy, Betül Esener gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Dirlik Düzenlik filmi; Yönetmenliğini Nesimi Yetik’ ın yaptığı Dram türünde ki Dirlik Düzenlik filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Dirlik Düzenlik üç kadından oluşan bir ailenin hikâyesini anlatır. Bu üç kadın sevgi ve nefret arasında sürekli gidip gelen bir ilişki yaşamaktadır. Dudu ile Vildan’ın bir tarafta, Hicran’ın başka bir tarafta sürdürdüğü; güzellik-çirkinlik, evlilik-bekarlık, para-parasızlık, sağlık-hastalık cephelerindeki bu savaş, anne Dudu’ya gelen evlilik teklifiyle artık kazananın ve kaybedenin olmadığı bir noktaya gelir.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Nesimi Yetik oyuncu kadrosu; Dudu Yetik, Asiye Dinçsoy, Betül Esener gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Dram Vizyon Filmleri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Dirlik Düzenlik, Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Dirlik Düzenlik, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status